Alt
12.02.2016

Par gatavošanos šim konkursam  stāsta Madara : “Tauriņi man lido kopš brīža, kad uzzināju - esmu tikusi labāko divdesmitniekā!”

Pirmā, kam piezvanīju, bija mana draudzene Ieva Biteniece -   deju studijas “PRO X” radošā dvēsele un profesionāla dejotāja. Viņa vienmēr ir atvērta idejām, vienmēr  gatava man palīdzēt. Ar viņas līdzdalību tapa dziesmas horeogrāfija. Priekšnesumā nebūšu viena, man pievienosies divi puiši – Artūrs un Edgars no deju studijas “ PRO X”  un lieliskas bekvokālu meitenes – Anna un Katrīna.

Gatavoties jau  sākām  decembra beigās, mēģinājuma process  bija pozitīvs, prasīgs, idejām bagāts un jautrs piedzīvojums man.

Pati esmu iesaistīta dejošanā, mēģinājuma process nemaz tik viegls nebija priekš manis, gāja grūti, jo neesmu no plastiskajiem cilvēkiem, kas jūtas brīvi dejojot. Bet regulāri mēģinot ar dejotājiem  esmu atbrīvojusies dejai uz skatuves.

Kā prioritāti es  uzliku sev pēc iespējas labāk  izpildīt vokāli pareizi savu komponēto dziesmu.Meklēju iespējas pie labiem pedagogiem apgūt vokālās iemaņas.

Pats interesantākais,ka nodarbības notiek skype. Mana pasniedzēja  Annija dzīvo ārzemēs, tāpēc nodarbības notiek ar interneta starpniecību. Tehnoloģijas ir attīstījušās tik tālu, ka varu dziedāt pedagogam jebkurā pasaules malā.

Akustiskā versija tapa Ventspils Livonija ordeņa pilī. Par dziesmas akustisko versiju sapņoju jau sen, un beidzot sapni realizēju.

Pārsvarā dziedātāji ieraksta visu skaisti studijā, un nofilmē video, bet šoreiz es gribēju to visu filmēt , bez neviena mikrofona- tikai telpas akustika, mana balss un klavieres.

Gan piedāvājot akustisko versiju, gan oriģinālo versiju, kura izskanēs  konkursa “ Supernovas”  atlasē gribu iedrošināt cilvēkus, lai nebaidas sapņot, nebaidas kļūdīties, pats galvenais ieklausīties savā sirdsbalsī un novērtēt cilvēkus sev blakus!

Vislielākais paldies manai ģimenei, draugiem, atbalstītājiem un Ventspils pilsētas domei! Bez jūsu atbalsta es nebūtu tikusi tik tālu!

Tiekamies Mīlestības svētkos LTV1 kanālā plkst.21:25!“