Alt
13.08.2012

Madara Grēgere jeb Madry 11. augustā, klubā „Dstyle Lounge” prezentēja savu pirmo video, kas veidots jaunās mākslinieces šī brīža aktuālākajai dziesmai „Miljons domu nakts”. Šī dziesma ir iekļauta arī topošajā mūziklā – „Dzimuši mūzikai”, kura pirmizrādes paredzētas Latvijas Nacionālajā teātrī 1. un 2. septembrī.

Madry ir LNT šova „Okartes Skatuves” dalībniece, kas šova 1.sezonā startēja grupas „4Vēji” sastāvā, bet šova 2.sezonā debitēja kā solomāksliniece. Šobrīd Madara ar šova kolēģiem aktīvi gatavojas mūziklam -  „Dzimuši mūzikai”, kura pirmizrāde jau pavisam drīz, bet papildus izrādes arī oktobrī. Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzē un internetā.

Pirmo reizi plašākai publikai dziesma „Miljons domu nakts” tika atskaņota šova Okartes Skatuve 2.sezonā. Dziesmas autori ir Elgars Jaunskalže un Madara Grēgere, vārdu autors - Reinis Osis, producēja – Midis. Dziesma un dziesmas karaoke versija pieejama portālā Doremi.lv.

Videoklipa režisors, montētājs, operators ir Uldis Vilks. Video tika filmēts Ventspilī - pludmalē un Ventspils jaunrades namā, daži kadri ir filmēti arī speciāli sagatavotā studijā. Filmēšanas process bijis ļoti interesants, mazliet pat bīstams, jo Madara pirmo reizi sēdās zirga mugurā. „Videoklipa filmēšanā pirmo reizi vadīju pati zirdziņu, kas bija ļoti interesants piedzīvojums. Kuriozs no klipa filmēšanas, kas beigās varēja izvērsties pavisam savādāk un nebūt nemaz tik aizraujošs, kad zirdziņš sabijās no radio vadāmās kameras radītās skaņas, kura filmēja no gaisa un sāka ātri rikšot. Es nezināju kā zirdziņu apstādināt, bet par laimi palīdzēja zirga  saimniece.” stāsta Madara.

Video pirmā pirmizrāde notika Madaras dzimtajās mājās – Ventspils pilsētas svētkos. Otrā klipa pirmizrāde notika Rīgā – klubā „Dstyle Loung”, kurā pulcējās Madaras kolēģi, fani, atbalstītāji. „Prezentācijas dienā valdīja liels satraukums, jo pati gatavoju prezentāciju, ļoti vēlējos, lai viss izdodas lieliski. Tagad pēc prezentācijas esmu ļoti gandarīta par padarīto darbu ,jo tā izvērtās ļoti sirsnīga un mīļa. Atnāca mani tuvākie draugi, kuri mani atbalsta un tur par mani īkšķus it visā ko daru. Lielu paldies vēlos teikt Didzim Bordo, kurš parūpējās par muzikālo noformējumu prezentācijā. Prezentācijas laikā atskaņoju arī savu jaunāko dziesmu "Citādāk", kuru gatavojos pavisam drīz ierakstīt studijā.” piebilst Madara.

Lielu paldies Madara vēlās teikt Ventspils pilsētas domei, Ventspils Kultūras centram, Wolfstudio, stilistei Līvai Hausmanei, vizāžistei Līgai Ābelei-Zoltnerei, frizierim Dāvim Ķimenim, Ventspils Jaunrades namam, Jātnieku sporta klubam "Demora", deju grupai "Liedags", Andrejam Rubīnam kā arī MicRec komandai, kas palīdzēja dziesmu ierastīt!

Official video: 

Doremi.lv: http://goo.gl/cOjdK

Karaoke Mp3: http://goo.gl/fE5QK

Dziesmas teksts pieejams portālā Dziesmuteksti.lv: http://goo.gl/4md7G

Foto no prezentācijas: Santa Sergejeva