Alt
26.03.2013

Populārā pašmāju dziedātāja un jauniešu mūzikla „Dzimuši mūzikai” dalībniece Madara Grēgere jeb Madry sagatavojusi videoklipu savam trešajam solosinglam „Citādāk” un aicina visus uz video pirmizrādi šovakar JUST bārā. Mūzikas autore ir pati Madry, teksta autors - Gatis Zotovs, ieraksta producents - Silvestrs Zemgals. Video veidojusi radošā apvienība „Steez Media”.

Februāra sākumā Madry savus  klausītājus iepazīstināja ar savu trešo solosingu „Citādāk”. Pirmais Madry singls „Miljons domu nakts” guvis labus panākumus un tika iekļauts arī jauniešu mūziklā „Dzimuši Mūzikai”. Pērnā gada nogalē apritē nonāca dziesma „Portrets” un nu laiks dziesmas „Citādāk” video klipam! Šī jau ir otrā dziesma kur Madry radījusi sadarbībā ar jauno, talantīgo teksta autoru – Gati Zotovu . Šīs dziesmas ierakstā papildus piedalījusies čelliste Sarma Gabrēna un vijolnieks Artūrs Gailis. Par videoklipa izstrādi, ar Ventspils Domes atbalstu, parūpējušies video producenti Toms Širins, Reinis Pētersons un Mārtiņš Pavasaris no radošās apvienības Steez Media.

Madara Grēgere atzīst, ka filmēšanas process bijis veiksmīgs un pats galvenais, ka noritējis pozitīvā gaisotnē: „..Steez Media radošo komandu pazinu jau iepriekš, tāpēc biju droša, ka ar sastrādāšanos un dialoga izveidi problēmu nebūs. Īpašs prieks man bija par to, ka puiši atļāva būt klāt montēšanas procesā, kas man bija pavisam jauna pieredze. Šī ir mana pirmā sadarbība ar Steez Media, taču viennozīmīgi, ka ne pēdējā! Īpašu paldies vēlos arī pateikt solāriju studijai „Sunlight”..”

Arī Steez Media komanda ir vienprātīgi priecīgi par rezultātu un jaunizveidoto sadarbību ar Madaru, kuru noteikti turpināsies arī citos projektos. „..Esam gandarīti par iespēju veidot ciešus kontaktus tieši ar jaunajām uzlecošajām zvaigznēm, un būt klāt viņu karjeras pirmsākumos kā draugi un kolēģi!..” piebilst radošā apvienība.

Šodien, 21.martā, plkst. 19:00 Madry prezentēs dziesmas video JUST bārā (11 Novembra Krastmala 17), kur muzicēs kopā ar Okartes šovā izveidoto grupu „4Vēji”. Pēc video pirmizrādes visi laipni aicināti pieslēgties televīzoriem, jo Izklaides Kanālā 2, plkst. 21:30 būs vērojama jauniešu mūzikla „Dzimuši mūzikai” televīzijas pirmizrāde.

Video: Steez Media (Mārtiņš Pavasaris, Toms Širins, Reinis Pētersons)

Grims: Steez Media (Līga Ābele – Zoltnere)

Foto: Steez Media (Kaspars Alksnis)

Frizūra: Inga Spridzāne

Stils: Līva Hausmane

Deja: Ieva Ieviņa