Alt
31.10.2018

Dziedātāja Marta Ritova, sākoties tumšajam rudens laikam, piedāvā dziesmu “Es tev teikšu”.  

Dziesmu producējis Kristaps Ērglis, kurš pazīstams arī kā grupas “Triānas Parks” basģitārists. Komentējot savu sadarbību ar Martu, Kristaps atzīstas: “Man vienmēr ir gribējies sadarboties ar kādu mākslinieku ārpus grupas, un esmu ļoti priecīgs, ka Marta uzrunāja mani. Ar šo skaņdarbu noteikti mūsu sadarbība nebeigsies.”

Savās sajūtās par dziesmu dalās arī Marta:Šī dziesma un tās vārdi liek aizdomāties par dzīvi, kas vienkārši notiek mums apkārt. Par to, ka vienam ar sauli būs pieteikami, bet otram vajadzēs vēl arī jūru, laivu un saldējumu, bet galu galā viss ir tā, kā mēs katrs to redzam. Tāpēc, ja arī dažreiz mēs visu redzam pelēkos toņos, un āboli šķiet rūgti, ir jāturpina sapņot. Ne vienmēr sapņi piepildās, bet tas nenozīmē, ka mums jāpārstāj sapņot. Tāpēc es tev teikšu to – sapņo tu, un tev tā būs.”

Dziesmas vārdu autors Toms Barons – Lūķis ir vairāku Martas dziesmu līdzautors, tostarp rakstījis vārdus arī dziedātājas līdz šim populārākajai dziesmai “Mainiet vārdus”.

Toms: “Dzīves skaņa ir tīkama melodija, viegli ir to radīt, grūtāk to saklausīt, bet kad iemācās, tad klausīties to var mūžīgi.”

Dziesmas ieraksts pieejams mūzikas straumēšanas platformās Spotify, Youtube, iTunes u.c.

Saistītie mākslinieki