Alt
28.05.2013

Jaunā un daudzsološā dziesmu autore un dziedātāja Marta Ritova , šodien iepazīstina ar savu jaunāko dziesmu “Noslēpums”. 

2012.gadā klajā nāca Martas pirmais mini-albums ar dziesmām no Līgas Libertes dejas izrādēs „Mēs esam ceļotāji”. Tam sekoja iekļūšana Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases super finālā un debija uz “Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvas” ceremonijas skatuves Latvijas Nacionālajā operā un dziesmas “Mainiet vārdus” neviennozīmīgi vērtētais un izaicinošais videoklips ar degošajām klavierēm.  

Marta mācās Latvijas Universitātē, kur studē modernās valodas un biznesu un lai arī mācības aizņem daudz laika, dziedātāja ne mirkli nav pametusi novārtā savu radošo karjeru un turpina strādāt pie sava debijas albuma, kuru kompānija „Mikrofona ieraksti” plāno realizēt šī gada rudenī. 

Jaunās dziesmas “Noslēpums” mūzikas autore ir pati Marta, bet tekstu rakstījis vairāku iepriekšējo Martas dziesmu līdzautors Toms Barons-Lūķis, kurš turpina saņemt komplimentus dziesmas „Mainiet vārdus” tekstu. Dziesmu producējis un visus instrumentus ieskaņojis talantīgais producents Jānis Čubars.

Marta: „..Dziesma ir par to, ka mēs katrs esam kā noslēpums, ar savu iekšējo pasauli un savām domām. Tikai esot īsti ,mēs varam sasniegt to, ko vēlamies. Tikai sakārtojot savu iekšējo pasauli, mēs varam radīt ko jaunu un būt saskaņā paši ar sevi.. Dziesma radīta tuvojoties pavasarim – domājot par vasaru, par siltajiem vakariem, par pozitīvām emocijām un par to, cik unikāls mēs katrs esam.”

Speciāli šai dziesmai tika organizēta foto sesija, kurā Marta vēlējās parādīt sevi kā personību no dažādiem rakursiem, un to, cik iekšējā pasaule var būt dažāda - dažreiz traka, dažreiz sievišķīga un galu galā - vienkārša. Foto sesijas stilu veidojusi topošā stiliste Madara Evamois, fotografēja – Raimonds Birkenfelds.

Jaunās dziesmas radio pirmatskaņojumu klausies šodien piecos vakarā Radio Capital FM, kad ēterā saimnieko Martas skatuves partneris no jauniešu mūzikla „Dzimuši mūzikai” laikiem- Mārtiņš Ruskis.

Dziesmas MP3 pieejams Doremi.lv. Dziesmas teksts pieejams Dziesmuteksti.lv

Dziesmas oficiālais audio http://snd.sc/199iYsE

Bilžu galerija: http://doremi.lv/Galleries/gallery/249/