Alt
03.05.2012

LNT šova „Okartes skatuve” dalībniece Marta Ritova 1.sezonā bija grupas „Zvaigžņu Zagļi” sastāvā, bet nu startē kā solo māksliniece šova 2.sezonā. Jaunā dziesmu autore un dziedātāja, kura jau ilgāku laiku apliecina savu dziesminieces talantu, šonedēļ klausītajiem piedāvā savu jauno studijas ierakstu, dziesmu – „Ar tevi”.

Pirms šova Marta muzicēja grupa „Kaķis maisā” piedaloties dažādos jauno mūziķu konkursos un gūstot labus panākumus. Šova Okartes Skatuve 1.sezonā Martas kolēģi bija grupas „Zvaigžņu Zagļi” dalībnieki ar kuriem Marta arī redz savus tālākos mūziķes gaitas. „..Pēc šova es vēlētos ierakstīt savas pārējās dziesmas, pirmā noteikti būs – „Man trūkst elpas”. Tālākos plānos - koncerti ar grupu „Zvaigžņu Zagļi”, kā arī koncerti man vienai. Bet ir ļoti daudz lietu pie kurām ir jāpiestrādā tieši profesionālā ziņā, tāpēc centīšos apmeklēt vokālās nodarbības, kā arī klavieru stundas. Lēnām arī top jauna dziesma.. Katrā ziņā – turpināšu attīstīties, rakstīšu dziesmas un koncertēšu!..” tā Marta.

Kā raksta mediji un runā „tauta”, tad, „Marta ir tā meitene pie klavierēm ar to skaito balsi". Un patiesi, cik daudz tādu dziedošu latviešu meiteņu pie klavierēm jūs vēl zināt? Lai nu kā, Marta savu talantu apliecina pati ar savām dziesmām un dziesma „Ar tevi” nav izņēmums. Kopīgi ar teksta autoru Tomu Baronu-Lūķi radītā dziesma savu pirmatskaņojumu piedzīvoja šova OKartes skatuve 13.koncertā (kurā Marta arī pirmo reizi uzvarēja) un kopš tās reizes šo dziesmu vēlreiz vēlējušies noklausīties vismaz 47 000 interneta vietnes YouTube lietotāju.

Teksta autors Toms Barons-Lūķis ir radio CapitalFM ēterbalss un par sadarbību saka: „Viss aizsākās kad Martai palūdzu uzrakstīt mūziku dziesmai, kam biju uzrakstījis vārdus – „Bērnības smaids”. Kad tapa mūzika sapratām, ka mums saskan, jo manis rakstītie vārdi uzrunāja Martu, tāpēc radīt mūziku viņai nebija problēmas! Un tā nu tapa arī šī dziesmas! Varu pačukstēt – mēs strādāsim tālāk, jo Martas mūzika iedvesmo mani radīt jaunus vārdus!”

Arī Marta atdzīst, ka atlika tikai vārdus izlasīt vienu reizi, lai saprastu – Jā, tie ir īstie! Un tad jau arī nāca melodija, klavieru partija un viss pārējais. Ierakstā piedalījās tikai viena Marta – bet neskatoties uz to, darbs studijā bija sarežģīts un lai gan vajadzēja ierakstīt tikai klavieru partiju un vokālu, nācās izmēģinājām vairākus veidus kā rakstīt. „..Man mērķis bija dziesmu padarīt pēc iespējas dzīvāku, tuvāku, intīmāku. Un es domāju, ka pateicoties lieliskajam Artūra Palkeviča darbam, tas arī ir diezgan labi izdevies!..” tā Marta.

Dziesmas teksts Dziesmuteksti.lv: http://goo.gl/5dEZE

Dziesmas Mp3 ikvienam iespējams lejupielādēt portālā Doremi.lv: http://goo.gl/Po8DI

Noklausīties portālā YouTube: