Alt
26.10.2012

Jaunā un talantīgā dziesmu autore un izpildītāja Marta Ritova piedāvā jaunu dziesmu „Man trūkst elpas”.  Dziesmas mūzikas un teksta autore ir pati Marta, kura dziesmas vēstījumu raksturo ļoti lakoniski: „Tā ir dziesma par ilgām pēc kāda. Par to, ka nav iespējams paelpot, ja šī otra cilvēka nav līdzās.”

Ierakstu producējis Artūrs Palkevičs ar kuru Marta kopīgi ierakstīja savu pirmo singlu „Ar tevi” un kopīgi strādāja  mūziklā „Dzimuši mūzikai” un LNT TV šovā.  Un tieši šovs un mūzikls deva iespēju sadarboties ar horeogrāfi Līgu Liberti un viņas dejas studiju „Body and Soul”. Tam sekoja uzaicinājums Martai piedalīties jaunajā dejas izrādē „Mēs esam ceļotāji”, kuras pirmizrāde Dailes teātrī notiks 4.novembrī. Marta jau ir pabeigusi darbu pie izrādes skaņu celiņa, sarakstījusi arī kādu pilnīgi jaunu dziesmu, un viņas debijas mini albums ar izrādē skanošajām dziesmām nāks klajā izrādes dienā 4.novembrī. Mini albumā iekļautās dziesmas izrāžu laikā Marta izpildīs „dzīvā” izpildījumā.

Pirmais Martas solo singls "Ar tevi" jau ir izpelnījies jaunās mākslinieces daiļrades atbalstītāju simpātijas un ir iezīmējis akustiski tēlaino stilistiku, kas ir klausāma arī dziesmā „Man trūkst elpas”.

Debijas mini albums ar dziesmām no dejas izrādes „ Mēs esam ceļotāji” Mp3 versijā jau ir pieejams portālā Doremi.lv http://goo.gl/OSlWu

Official audio: