Alt
28.05.2013

Jaunā un daudzsološā dziesmu autore un dziedātāja Marta Ritova „Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvas” ceremonijā pirmo reizi publiski izpildīja savu jauno dziesmu „Mainiet vārdus”, bet šodien  piedāvā noskatīties šīs dziesmas video.

Vakar vēlu vakarā Arhitektu namā Vecrīgā, draugu, atbalstītāju un ģimenes lokā, notika dziesmas „Mainiet vārdus” video pirmizrāde. Pasākumu vadīja dziesmas teksta autors Toms Barons-Lūķis. Pasākuma īpašais viesis bija dziedātājs Ivo Grīsliņš-Grīslis, kurs sniedza arī nelielu priekšnesumu. Pēc tam uz improvizētās skatuves kāpa un priekšnesumu sniedza arī pati Marta.

Videoklips veidots kopā ar jaunajiem un talantīgajiem video māksliniekiem Ritvaru Bluku un Dāvi Zelčānu, ar kuriem Martai bijis viegli sastrādāties. „..Kaut kā uzreiz sapratām, ka esam uz viena viļņa, tāpēc šis noteikti nav pēdējais mūsu kopdarbs. Galvenais videoklipa mērķis bija vēl stiprāk uzsvērt dziesmas „Mainiet vārdus” domu, šajā gadījumā ar simboliem - mūžīgās dzīvības simbolu - koku, un klavierēm -  kā mūsu dvēseles tumšo pusi..” piebilst Marta.

Martas stilu, make-up un matu sakārtojumu veidojusi stiliste Zani Ellere. Lielu paldies Marta vēlās teikt Zanei, kā arī latviešu apģērbu firmai ZIB un Ingai Priedītei personīgi. 

Video skatāms MicRec oficiālajā YouTube kanālā: