Alt
04.03.2013

Jaunā un talantīgā dziesmu autore un dziedātāja Marta Ritova pirms dažām dienām „Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas” ceremonijā pirmo reizi publiski izpildīja savu jauno dziesmu „Mainiet vārdus”.

Dziesma sadarbībā ar producentu un aranžētāju Jāni Čubaru, nu, ir ierakstīta arī studijā .

Mūziku, kā jau visām savām dziesmām, Marta ir rakstījusi pati, bet tekstu rakstījis Toms Barons-Lūķis, ar kuru kopā radīta arī līdz šim viena no jaunās dziedātājas veiksmīgākajām dziesmām - „Ar tevi”.

Šajā dziesmā tekstam ir īpaša nozīme - ”Mainiet vārdus, tas pasauli mainīs...”

Teksta autors Toms Barons-Lūķis komentē: „Cik bieži mēs ieklausamies sevī? Cik bieži mēs domājam par to, kā jūtas cilvēks sarunas otrā pusē? Pasaulē ir tikai viens patiess skaistums- cilvēku savstarpējo attiecību skaistums – ``mainiet vārdus`` un  tas būs labs ceļa sākums uz patiesu skaistumu.” 

Par sadarbību ar Martu, Toms, savā dzejniekam raksturīgajā apcerīgumā,  stāsta: „ Šis ir tikai mūsu kopējā stāsta ievads un, ziniet, grāmata būs gara. Tas nekas, ja kādu reizi jums sanāk pacelt galvu debesīs, lai zvaigznēs lūkotos. Jūs neskumstiet, tam reizēm ir sava vērtība, ļauj spožākās saskatīt.„

Pati Marta par šo dziesmu: „Dziesma tapusi kopā ar Tomu, kurš ir cilvēks, ar kuru mums viennozīmīgi ir viens skatījums uz dzīvi. Arī šī dziesma ir par to, ka mums pašiem jāmainās, lai mainītos lietas mums apkārt. Mazāk jādomā par materiālām vērtībām, bet vairāk par cilvēkiem un mūsu attiecībām.”

Pašlaik Marta sadarbībā ar Moodwork producentiem strādā pie dziesmas video izveidošanas.

Kompānija „Mikrofona ieraksti”aicina pieteikties deju mūzikas producentus, kuri vēlētos izveidot šīs dziesmas remiksus. Lai saņemtu balss celiņus, lūdzu sūtiet savus pieteikumus uz e-pasta adresi dziesmas@micrec.lv

Dziesmas Mp3 pieejams portālā  Doremi.lv: http://goo.gl/WuoC6