Alt
07.08.2013

10. augustā Mārtiņa Freimaņa fonds un festivāls DRAUDZĪGS aicina uz talku Rīgas dzīvnieku patversmē „Līči”, ko apsaimnieko biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”. Talkas īpašais viesis būs viens no Latvijā pazīstamākajiem ielu māksliniekiem, ar kura palīdzību tiks radīts atraktīvs sienu gleznojums.

Pēc kopīga darba talcinieki saņems ielūgumus uz DRAUDZĪGO festivālu.

Talkā iecerēts apgleznot Rīgas dzīvnieku patversmes „Līči” sienas, pārvēršot tās krāsainos un dzīvespriecīgos mākslas darbos. Lai darbs ritētu raitāk un dalībniekiem būtu no kā iedvesmoties, sienu apgleznošanā piedalīsies arī kāds no Latvijas populārākajiem ielu māksliniekiem, kura personību talkas rīkotāji iepriekš neatklāj – intrigai! Tāpat šajā dienā tiks veikti dzīvnieku patversmes apkārtnes uzkopšanas un labiekārtošanas darbi.

Uz talkošanu aicināts ikviens dzīvnieku draugs un interesents. Līdzi jāņem darba apģērbs, cimdi un radošs noskaņojums. Talkotāji tiks gaidīti 10. augustā plkst. 10.00 Rīgas dzīvnieku patversmē „Līči”, Stopiņu novadā.

Festivāla DRAUDZĪGS pamatiecere  - popularizēt izklaidi un brīvā laika pavadīšanu bez atkarību izraisošām vielām. Jau kopš pavasara Lielās talkas DRAUDZĪGS brīvprātīgo komanda aicina cilvēkus uz labiem darbiem, motivējot ar iespēju dāvanā saņemt festivāla biļetes. Festivāls šogad norisināsies pirmo reizi – 24. augustā Mežaparka Zaļajā teātrī.

Brīvā un radošā atmosfērā festivālā būs iespēja piedalīties salsas un kapoeiras deju meistarklasēs un sporta spēlēs, pārbaudīt savas prasmes improvizācijas teātrī vai ielu mākslā, izmēģināt meditāciju, kā arī izmantot citas izklaides un pašpilnveides iespējas. Vakarā festivālu noslēgs Goran Gora, Kārļa Būmeistera, Evijas Smagares un citu mūziķu uzstāšanās.

Plašāka informācija par festivālu: www.draudzigs.lv