Alt
04.12.2012

Mārtiņa Freimaņa fonds Latgales bērniem bez ģimenēm dāvina iespēju sagaidīt Ziemassvētkus koncertā kopā ar Lauri Reiniku

Turpinot gada ieskaņā aizsākto bērnu namu programmu, Mārtiņa Freimaņa fonds un Lauris Reiniks sadarbībā ar TV3 aicina Latgales bērnu namos mītošos bērnus apmeklēt koncertu „Lauris Reiniks Ziemassvētkos”. Koncerts notiks  Arēnā Rīga 20.decembrī un to bez maksas varēs apmeklēt bērni no kopskaitā deviņiem bērnunamiem.

Akciju bērnu namos Mārtiņa Freimaņa fonds uzsāka šī gada pavasarī, apciemojot bērnus dažādās vietās Latvijā, aicinot tos piedalīties radošās nodarbībās, kopīgi muzicējot, tādējādi sniedzot  prieku un iedvesmu, kā to savulaik mēdza darīt Mārtiņš Freimanis. Tradīciju nu turpina viens no fonda dibinātājiem Lauris Reiniks, kurš izvēlējies iepriecināt bērnus Latgales bērnu namos.

 „Zinu, ka dāvanas un koncertbiļetes ir mazākais, ko varam dāvināt šiem bērniem, bet mazas lietas rada lielus smaidus.” stāsta Lauris Reiniks „Lielā attāluma dēļ bērni Latgalē šādus pārsteigumus saņem visretāk, tāpēc vēlējāmies iepriecināt tieši viņus. ”

Uz vairākiem bērnu namiem Lauris ielūgumus aizvedis pats, pavadot ar to iemītniekiem arī pāris stundu laika. Kā atzīst mūziķis, viņu pārsteiguši dažādie priekšnesumi un dāvanas, ko bērni par godu viņam sagatavojuši, un ciemošanās bijušas patiešām iedvesmojošas.

Latvijā ir vairāk kā 60 bērnunamu, kuros bērni uzturas gan dienu, gan nakti. Lielākā daļa to iemītnieku ir dzīvu vecāku bērni. Ar šo akciju Mārtiņa Freimaņa fonds, Lauris Reiniks un TV3 cer ienest prieku un cerību šo bērnu dzīvēs, sniedzot arī kādu neaizmirstamu atmiņu.

Akcijā var iesaistīties jebkurš, piezvanot uz tālruni 90006981 un ziedojot vienu latu Mārtiņa Freimaņa fonda bērnu namu programmas turpināšanai. 

Plašāka informācija par fonda darbību http://www.mff.lv