Alt
19.09.2012

Mūzikla „Dzimuši mūzikai” dalībnieki un dziedātājs Mārtiņš Ruskis pirms gaidāmajām mūzikla izrādēm, kuras notiks 15., 16., un 17. oktobrī Rīgas Kongresu namā, piedāvā noskatīties mūzikla vadmotīva dziesmas „Mēs nākam no rītdienas” video, kurā redzams mūzikla mēģinājuma process un kadri no 1.septembra mūzikla pirmizrādes Latvijas Nacionālajā teātrī. Videoklipu veidojis viens no šī brīža talantīgākajiem jaunajiem video producentiem Jānis Jēkabsons (TumbaTV). Dziesmas autori ir Ainars Virga un Guntars Račs. Ierakstu producējis mūzikla pavadošās grupas līderis Artūrs Palkevičs.

Lielākā daļa no videoklipā redzamajiem kadriem ir filmēti mēģinājuma procesā VEF kultūras pilī, bet videoklipa izskaņas kadri filmēti mūzikla pirmizrādes dienā šī gada 1.septembrī Latvijas Nacionālajā teātrī. Ļoti iespējams, ka daudzi no šīs izrādes apmeklētājiem atpazīs sevi šajā videoklipā. 

Mūzikla režisors Andris Bulis pēc video noskatīšanās atzina: „Šeit ir kaut daļēji redzams tas smagais darbs, kas tika ieguldīts mūzikla mēģinājuma procesā un var redzēt, ka mēs tur „muļķi nelaidām”. Mani pašu aizkustina, tas ko es redzu. Gandrīz jānorauš asariņa. Tik daudz darba un emociju tajā visā ir ieguldīts.”

Video ir skatāms kompānijas Mikrofona ieraksti jaunajā YouTube kanālā:

Izrādēs Kongresu namā visus gaida patīkami pārsteigumi, jo izrādes veidotāji sola gan īpašos viesus, gan izmaiņas scenogrāfijā un vizuālajā risinājumā. Tiek strādāts arī pie skaņas uzlabojumiem un papildus vizuālajiem un skaņas efektiem.

Biļetes uz trīs oktobra izrādēm Rīgas Kongresu namā jau ir iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs un interneta vietnē http://www.bilesuparadize.lv/events/perf…

Lieliska ziņa visām skolām un darba kolektīviem!  Visi, kas iegādāsies vismaz 10 biļetes vienlaicīgi, pērkot biļetes Biļešu Paradīzes kasēs saņems 10% atlaidi. Tie, kas iegādāsies 15 biļetes saņems 15% atlaidi, bet tie, kas pirks 20 vai vairāk biļetes, saņems 20% lielu atlaidi! Pasteidzieties, jo vēl ir pieejamas biļetes arī par 5 LVL un tās ir pirmās, kuras tiek izpārdotas.

Par kolektīvu biļetēm vairāk info: zane@micrec.lv

Izrādē skanošo dziesmu albums CD versijā pieejams mūzikas veikalos un izrāžu norises veitās, kā arī lejupielādējams interneta vietnē Doremi.lv 

Tiekamies Rīgas Kongresu namā 15., 16., vai 17. oktobrī!