Alt
31.08.2012

Pēc četru nedēļu intensīviem mēģinājumiem, rīt un parīt Latvijas Nacionālajā teātrī notiks jauniešu mūzikla „Dzimuši mūzikai” pirmizrādes. Sagaidot šo brīdi izdota mūzikla dziesmu izlase un šis notikums jau atzīmēts JUST bārā, kur jau pēc nedēļas gaidāms arī oficiālais mūzikla „afterparty”. Tur jaunieši dalīsies ar savām pārdomām par piedzīvoto un būs skatāma  veikala YESS modes skate.

Šodien, vienu dienu pirms oficiālās pirmizrādes jaunieši sniegs savu pirmo labdarības izrādi VEF kultūras pilī,  uz kuru mūzikla veidotāji aicinājuši bērnu un jauniešu centra „Imanta” bērnus. Šī izrāde būs savdabīgs ģenerālmēģinājums un iespēja iepriecināt bērnus, kurus dzīve nav lutinājusi, bet kuri tāpat kā mūzikla dalībnieki, savā dzīvē vēlas sasniegt ļoti daudz un kuriem tāpat jācīnās par savu vietu zem saules.

Uz  pirmajām trīs izrādēm  1. Septembrī 18.00 un 2. septembrī 12.00 un 18.00 biļetes jau bija praktiski izpārdotas, bet šonedēļ pārdošanā nonāca vēl ekskluzīvas papildus biļetes. Tās vēl var censties „nomedīt” Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē http://www.bilesuparadize.lv

29. augustā, iespējams labākajā Rīgas klubā „JUST bar” tika prezentēta mūzikla „Dzimuši mūzikai” CD izlase, kura digitālajā versijā pieejama arī portālā Doremi.lv. Albuma atrodamas 20 no 23 izrādē skanošajām dziesmām.

7.septembrī turpat norisināsies mūzikla oficiālais un vienīgais „afterparty”. Par vizuālo baudījumu rūpēsies stilīgākais veikals Rīgā – YESS. Veikala YESS skates stilu veidos stiliste Violeta Rulle - skates imidžs būs šībrīža pasaules modes tendenču apkopojums - kniedes, unisex, krāsas, faktūras un pancisks šiks! 

Mūzikla draugi: iespējamais labākais klubs Rīgā - Just bar, deju studijas - Body & Soul, Pro-X, JV Club, radio Capital FM, žurnāls Sīrups, Dārdedze Hologrāfija, Smalkais Stils, Cherry Picking, Abakhan Fabrics, Christiana Laure, veikals Yess, uzvelckreklu.lv, Unastyle. Mūzikla lielākais draugs – SMScredit.lv 

Mūzikla „ Dzimuši mūzikai” režisors ir Andris Bulis, horeogrāfiju veidojusi deju studijas Body & Soul vadītāja Līga Liberte. Izrādes scenogrāfiju veidojis Ģirts Mucenieks, video grafiku autors Kristiāns Laķis-Lazdāns, scenāriju un dialogus rakstījusi Līva Paudere, bet tērpus veidojis mūzikla dalībnieks Kašers ar savu komandu KASHOLELA.

Izrādēs piedalīsies arī noslēpumainā „balstiņa” Haris un dejotāji Ieva Biteniece, Kaspars Meilands, Georgs Bormanis, Oļegs Puzikovs un Ojārs Nicmanis no deju studijām Pro-X un JV Club.  Mūziklā piedalīsies arī instrumentālā grupa „Lielupe” Artūra Palkeviča vadībā.

Izrādes producē kompānija „Izdevniecība MicRec” un producente Vivita Leismane. Par mūzikas atlasi un visu procesu kopumā rūpējās šova repertuāra direktors Guntars Račs.

Biļetes uz mūziklu: http://goo.gl/FoHfx

Albuma Mp3: http://goo.gl/0bFaH

CD: http://goo.gl/x1C2Q

Visu Mūzikla dziesmu teksti pieejami Dziesmuteksti.lv

Oficiālais Mūzikla un CD prezentācijas foto autors: Oskars Ludvigs