Alt
11.03.2024

Neaizmirstams vakars ar Ivo Fominu Liepājas Olimpiskajā centrā!

Aizvadītajā sestdienā Liepājas Olimpiskajā centrā izskanēja Ivo Fomina lielkoncerts “Mans ceļš”. Vairāk nekā divi tūkstoši dziedātāja fanu un atbalstītāju piepildīja pilnu arēnu, koncerts bija izpārdots. Klausītāji novērtēja mākslinieka uzstāšanos ar stāvovācijām un pastāvīgu līdzi dziedāšanu un nerimstošiem aplausiem.

Koncertā piedalījās Ivo Fomina grupa – Roberts Dinters (ģitāra), Kristaps Eihvalds (bass) un Ēriks Hanzovskis (bungas). Īpašo viesu statusā šoreiz, iepriekš nepieteikti bija ģitārists un Ivo iepriekšējās grupas “Fomins un Kleins” dalībnieks Tomass Kleins, ar kuru kopā 2004. gadā mūziķi pārstāvēja Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija” Stambulā, kur latviski izpildīja skaņdarbu “Dziesma par laimi”. Šīs un vēl trīs dziesmu izpildījumu koncertā kuplināja arī Ivo dziesmu teksta autors Guntars Račs, spēlējot papildus bungu komplektu un kopā ar Tomasu Kleinu nodziedot īpašu veltījumu vakara gaviļniekam. Piedalījās arī Valmieras saksofonistu kvintets un dziedātāja Paula.

Koncerts ilga vairāk nekā divas stundas un tajā izskanēja visi lielākie Ivo hiti – Putni bez spārniem, Cilvēks, Nekas jau nebeidzas, Dziesma par laimi, Muzikants, Vēlreiz un vēlreiz, Tu man esi viss, Lai jau deg, Viņa raud, Mēs dzīvojam pasakās un daudzas citas.

Foto Toms Bokums

Saistītie mākslinieki