Alt
20.10.2021

Nikolajs Puzikovs publicē savu pirmo paša sarakstīto dziesmu “Paturēt tevi”

Dziedātājs un policists Nikolajs Puzikovs, kurš joprojām dien Valsts policijā, beidzot saņēmies publicēt paša sarakstītu dziesmu “Paturēt tevi”. Mūzikas un vārdu autors ir Nikolajs, bet dziesmas arnžējumu un producēšanu šoreiz uzticēta pieredzējušajam Jānim Čubaram. Dziesmas video veidojis Kaspars Rudzītis (Dween Productions). Saksofona tēmu iespēlējis Raivo Stašāns.

Par dziesmas tapšanu Nikolajs stāsta: “Dziesmas iedvesmu smēlos pirms trīs gadiem, kad apciemoju savu labu draugu un dziesmu autoru Gati Mūrnieku. Viņš man ieteica sākt mācīties spēlēt ģitāru un rakstīt savas dziesmas. Tā nu es, paralēli savam dienestam un studijām Latvijas Universitātē, sāku rakstīt savas dziesmas. Dziesmas “Paturēt sevi” stāsts ir par nesteidzīgām un patiesām attiecībām. Mūsdienu strauji mainīgā pasaulē, ļoti daudz cilvēki mēģina visu sasteigt ir nepacietīgi, bet es uzskatu, ka viss jādara lēnām, pamazām, un apdomīgi. Un visbeidzot – sargiet savu veselību un mīliet viens otru!

Dziesmas video piedalās skaists un laimīgs pāris – Diāna un Ričards Silinieki savā kāzu dienā.

Dziesmu izdod kompānija “MicRec”. Klausīties vai lejupielādēt dziesmu var šeit: https://orcd.co/paturettevi

Nikolaja pagaidām vienīgais albums “Te nu es esmu” nāca klajā 2017. gadā un to ar mākslinieka autogrāfu ir iespējams pasūtīt šeit: https://bit.ly/3piFXzZ

 

Saistītie mākslinieki