Alt
07.08.2013

Normunds Jakušonoks un Tipa Orķestris vasarā velti laiku nav tērējuši. Jau jūnija sākumā klausītāji tika iepazīstināti ar pirmo singlu „Precēties”, kurš ir no topošā debijas albuma „Notikums”. 

Nu laiks nākamajai dziesmai „Par to, kas man ir kabatā”. Dziesmas mūzikas autori ir pats Normunds Jakušonoks un viņa uzticamais draugs un projekta menedžeris Ģirts Lūsis, bet tekstu arī šai dziesmai rakstījis Guntars Račs.

Ģirts Lūsis: „Šī dziesma ir kā rotaļa, kuru var spēlēt ģimenes viesībās, kāzās un zaļumballēs. Bet neizslēdzu, ka būtu interesanti šo spēli spēlēt arī divvientulībā. Katrā ziņā tā atraisa fantāziju. Man šķiet, ka Edgars Liepiņš klausoties šo dziesmu pasmaidītu.”

Darbs pie Normunda Jakušonoka un Tipa Orķestra debijas albuma „Labo ierakstu studijā” ir jau pabeigts un albums gaida savu izdošanu jau pavisam drīz, šī gada septembrī. Albumam jau dots nosaukums „Notikums” un tiek gatavota arī jaunā albuma dziesmu iepazīstināšanas koncerti visā Latvijā.

Pašlaik Tipa Orķestris un Normunds ar savu kori aktīvi mēģina un piedalās 22.augustā paredzētā Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmu koncerta Dzintaru koncertzālē sagatavošanā.