Alt
25.09.2013

Normunds Jakušonoks un Tipa Orķestris „Labo ierakstu studijā” jau ir pabeiguši darbu pie sava debijas albuma „ Notikums”.  No šī albuma jau ir publicēti hiti „Precēties!” un „Par to, kas man ir kabatā”. Abas dziesmas jau paguvušas ieņemt augstas vietas gan Latvijas Radio 2 spēlētāko dziesmu sarakstā, gan vairāku reģionālo radiostaciju topos. Dziesma „Precēties!” ir īpaši iecienīta kāzu ceremonijās, bet jo īpaši vecmeitu un vecpuišu ballītēs.

Veroties uz to, kas notiek aiz loga, Normundam šķita atbilstoši tieši šobrīd publicēt vienu no nopietnākajām gaidāmā albuma dziesmām „ Kad lietus pārstās līt”.

Dziesmas mūzikas autori ir Normunds Jakušonoks un Labvēlīgā Tipa kolēģis Ģirts Lūsis, bet tekstu rakstījis Guntars Račs.

Normunds Jakušonoks: „ Jau vairākas dienas līst lietus un es gaidu, kad tas beigsies. Par to arī dziesma.”

Pašlaik Tipa Orķestris un Normunds ar savu kori aktīvi koncertē, gan kopā ar Raimondu Paulu viņa koncertturnejā „Nekur nav tik labi kā mājās”, gan arī sniedz solo koncertus. Tuvākās uzstāšanās gaidāmas Jelgavas kultūras namā 5.oktobrī un Liepājas Olimpiskajā centrā  26.oktobrī.

Dziesmu iespējams lejupielādēt portālos Doremi.lv un iTunes.