Alt
12.10.2012

Dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis piesaka debiju kristīgajā mūzikā ar savu pirmo singlu „Tu mani iedvesmo”, kas veidota mūsdienīgos Dance-Pop ritmos, no topošā albuma „Izglābts”. Pirms tam Deigelis rakstīja pasaulīgo dziesmu albumu, bet tas tā arī nekad neieraudzīja dienas gaismu. Neilgi pirms tā izdošanas Oskars izlēma pamest darbu pie diska, lai radītu pavisam jaunu albumu ar citiem mērķiem, idejām, skanējumu un vēstījumu, lai gan vairākas no dziesmām jau bija iemīļojušas daudzu klausītāju sirdis un radiostacijas. 

Piedalījies arī TV šovā „Okartes skatuve 2”, kur nokļuva līdz pat finālam. Savu dalību ņēmis arī mūziklā „Dzimuši mūzikai”, kā arī uzstājies koncertos visā Latvijā.

Tagad viņa dzīvē iestājies jauns etaps un darbs pie kristīgās mūzikas albuma rit pilnā sparā. Tas ir jau gandrīz pabeigts un par pirmo izraudzīto radio singlu Oskars izsakās šādi: „Šī dziesma ir par slāpēm pēc Dieva. Mēs, kas esam kristieši, ļoti labi to saprotam, ka mēdz būt tāds kā spēku izsīkums, bet tomēr vienmēr zinām pie kā varam turēties un uz ko paļauties. Šis ir stāsts par to, cik ļoti dvēsele ir noilgojusies pēc Viņa tuvuma. Lūgšana par to, lai Dievs palīdz nenovērst savu prātu no Viņa un meklēt taisnību ik dienas.

Albumu „Izglābts” plānots izdot tuvāko mēnešu laikā un tajā tiks iekļautas 11 kompozīcijas latviešu valodā. Oskars pats to sauc par urbāno gospeli, kas sevī ietver gan klasisko popu, gan R’n’B, gan Dance un Pop Rock.

Dziesmas „Tu mani iedvesmo” mūzikas autors un producents ir Andy Bassland (Andris Lazdāns), taču teksta autors ir Oskars Deigelis.

Māsteringu veidojis Kaspars Maks.

Video režisori ir Oskars Deigelis un viens no Latvijas labākajiem klipmeikeriem Jānis Jēkabsons (Tumba TV), kurš veicis arī filmēšanu un montāžu.

Par Oskara aktualitātēm uzzināt iespējams viņa oficiālajā twitterī (@OskarsDeigelis), kā arī draugiem.lv jaunizveidotajā mūzikas profilā: http://www.draugiem.lv/oskarsdeigelis/