Alt
20.04.2017

 

“Mikrofona ierakstu” jaunizveidotajā vinila plašu sērijā “Labākie albumi” kā pirmais atkārtoti tiks izdots Sabiles rokmūzikas trio “Pienvedēja Piedzīvojumi” debijas albums “Cilvēks ar trepēm”.

 

Vinila izdevumā iekļautās dziesmas:

 

1.      Cilvēks ar trepēm

2.      Jel

3.      Tu aizgriezies prom

4.      Debesīs mani sauc

5.      Tu, tici?

6.      Vārds

7.      Trīs

8.      Mans enģel!

9.      Nevajag

10.  Noslēpties no kā?

11.  Ziedu valsis

 

Līdz šim 1996. gadā izdotais albums “Cilvēks ar trepēm” bijis pieejams tikai audiokasetes formātā. Tajā atrodamas tādas populāras grupas dziesmas kā “Jel”, “Tu aizgriezies prom”, “Debesis mani sauc” un tituldziesma “Cilvēks ar trepēm”, ka arī mazāk zināmi un koncertos tik bieži neizpildīti skaņdarbi. 

 

Guntars Račs (MicRec): “Tas nav nejauši, ka savu jauno vinila skaņuplašu sēriju “Labākie albumi” aizsākam tieši ar Pienvedēju albumu. Manuprāt, tas savulaik, lai arī guva zināmu atsaucību, tā līdz galam vēl nekad nav ticis novērtēts. Bet tas ir lielisks sava laika liecinieks. Arī ieraksta producenta Lena Deivisa (Len Davies) paveiktais darbs, manuprāt, ir neticami labs tam laikam. Daudzi vēl šodien nespēj tik labi noproducēt un ierakstīt ģitārmūziku. Tikai trīs instrumenti, bet nekā netrūkst! Šajā sērijā plānojam vinila platē kādreiz izdot arī pašu pirmo grupas “Prāta vētra” albumu “Vairāk nekā skaļi”, kā arī “Menuets”, “Pērkons”, “Līvi” un Raimonda Paula labākos albumus no tiem, kuri līdz šim bijuši pieejami tikai audiokasetēs vai CD.”

“Pienvedēja Piedzīvojumi” sastāvs kopš grupas dibināšanas 1994. gadā ir palicis nemainīgs: Aldis Lunde – ģitāra, Pēteris Lunde – bungas, Māris Žigats – basģitāra un balss.

Plates prezentācijas koncerts notiks 5. maijā Mūzikas namā “Daile”.
Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/13291

Pienvedēja Piedzīvojumi – Jel