Alt
28.11.2012

29. novembrī Dzīvnieku pansijas Ulubele apsaimniekotajā Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos tiks prezentēts jauns, Latvijā vēl nebijis projekts četrkājaino draugu aizsardzības jomā, kas viesīs cerību uzlabot situāciju nākotnē. Apmeklēt patversmi aicināti visi, kam nav vienaldzīgs pamesto dzīvnieku liktenis.

„Dzīvnieku pansija Ulubele” dibināta novembrī pirms 7 gadiem, lai iesaistītos un palīdzētu pilnveidot  likumdošanas vidi laukā cilvēks – dzīvnieks, kā arī aizstāvētu un rūpētos par nelaimē nonākušajiem mūsu četrkājainajiem draugiem suņiem un kaķiem. 7 gadu pieredze vēsta, ka skaisti nospraustie mērķi vēl šobrīd ir cīņa ar milzu vējdzirnavām, kuras griež mūsu pašu cilvēku bezatbildība, vienaldzība un pat nežēlība. 

Situāciju, kad Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē ik dienas vidēji uzturas 140 suņi un 50 kaķi, par normālu nosaukt nevar. Visas Latvijas dzīvnieku patversmes ir pārpildītas. Diemžēl – klaiņojošu kaķu ordas daudzdzīvokļu namu pagalmos, pilsētas mazdārziņos pamestas kucītes ar mazuļiem, vecu un novārgušu dzīvnieku kā vecu nevajadzīgu lietu izlikšana uz ielas mūsu sabiedrībai jau ir ierasta lieta. 

Tāpēc - 29.11.plkst. 13.00 esi laipni aicināts, pareizāk – Tev pilnīgi noteikti ir jāatbrauc uz Līčiem Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmi, kur Ulubeles komanda sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu, pateicoties ESF ( Eiropas Sociālā Fonda) atbalstam – visus, kuriem rūp dzīvnieku tiesības, iepazīstinās ar Latvijā līdz šim nebijušu projektu, kam jākļūst par jaunu kvalitatīvu iespēju dzīvnieku aizstāvju darbības laukā. 

Pasākumā piedalīsies :

Visi tajā brīdī patversmē esošie Ulubeles rūpju bērni, pārstāvji no Mārtiņa Freimaņa fonda, Ulubeles komanda, kā arī citi sabiedrībā zināmi cilvēki, kuriem nav vienaldzīgs četrkājaino draugu liktenis. 

Protams, būs Ulubeles dzimšanas dienas torte, 7 svecītes un citi svētku gardumi, preses pārstāvjus uz un no pasākuma vizinās ērts busiņš, kas plkst. 12.30 atties no Rīgas Tehniskās universitātes stāvvietas Rātslaukumā. Atpakaļ uz Rīgu no Līčiem busiņš dosies plkst.15.00.

Tiekamies Ulubelē !

Sīkāka informācija

Zanda Bērziņa

Ulubeles komanda
Tālrunis : 20203333
E - pasts : adopcija@ulubele.org
WEB : http://www.ulubele.org
Seko mums Twitter : @Ulubele