Alt
17.05.2012

Latviešu deju mūzikas skatuvei jau zināmais producents Mart Inc. jeb īstajā vārdā – Mārtiņš Pīzelis piedāvā jaunu un oriģinālu latviešu tautas dziesmas „Rikšiem bērīt’” versiju, kuras pamatā ir režisora Jāna Streiča leģendārajā kinofilmā „Limuzīns Jāņu nakts krāsā” dzirdamā šīs dziesmas versija Raimonda Paula apdarē. Jaunajai versijai Mrt Inc. piešķīris filmas nosaukumu.

Producenta Mart Inc. kontā jau ir vairāki veiksmīgi premiksi, kas radīti tādiem projektiem un dziesmām kā Fēlikss Ķiģelis vs. Roberts Lejasmeijers – „Vējā” (2007) , Reverss & Oskars Mustermanis – „Lejā” (2010), Musiqq – „Miljonārs” (2011), Mart Inc. & Zane Dombrovska vs. Imants Daksis – „Manā Pilsētā Līst” (2010), Dween & Sabīne Berezina – „Ir Jāmeklē” (2011), Roberts Lejasmeijers & Liene Candy – „Dj Sirds” (2011) un citi. Producents par sevi jokojot piebilst: „..Esmu bez muzikālās izglītības. Nedzied, jo nav balss. Nepārvalda nevienu mūzikas instrumentu. Māku spēlēt tikai uz nerviem. Patīkamu klausīšanos!..”

Tuvojas gada skaistākie latviešu svētki un katriem svētkiem vajadzīgas labas dziesmas! Kas gan var būt labāks par vienu latviešu tautas dziesmu, kuru reiz apdarinājis Raimonds Pauls un savā leģendārajā kinofilmā "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" iekļāvis pats Jānis Streičs! Un kas var būt labāks, ja to mūsdienīgā "produkcijā" iemagnetizējis jauns un enerģisks deju mūzikas producents.

Dziesmas pamatā ir populārā latviešu tautas dziesma "Rikšiem bērīt' es palaidu" Raimonda Paula interpretācijā, kuru papildina, nu jau par leģendāriem kļuvušie filmas citāti.

Producents piebilst: ''..Dziesmas pamati radās jau 2005.gadā, kad spēlējoties ar filmas „Limuzīns Jāņu nakts krāsā” skaņu celiņiem, nācu pie secinājuma, ka te šeit var sanākt kaut kas interesants. Toreiz tas tā arī palika idejas līmenī līdz pat šī gada sākumam, kad nolēmu - dziesma tomēr ir jāpabeidz! Aizsūtīju Guntaram Račam 2005.gada demo, viņš atbildēja, ka labprāt sadarbotos! Tad arī sākās tas interesantais miksēšanas process un lūk, te ir rezultāts!''

Šī dziesma būs iekļauta Mikrofona ieraksti vasaras dziesmu izlasē „ Pat ziloņi dejo”, kuru paredzēts izdot maija beigās.

MP3 pieejams portālā Doremi.lv:

http://goo.gl/wSf2D

Youtube Official audio: