Alt
10.12.2019

Raimonds Pauls dāvina grupai “Saldās sejas” 4 jaunas dziesmas. Noklausies pirmo! 

Gatavojoties koncertu sērijai “Reiz Ziemassvētkos 2”, kura sāksies jau rīt, 11. decembrī ar koncertu “VEF Kultūras pilī”,  Guntars Račs un grupa “Saldās sejas” griezās pie Maestro Raimonda Paula ar lūgumu uzrakstīt kādu jaunu dziesmu. Maestro bija ļoti atsaucīgs un uzdāvināja grupai ne tik vien vienu, bet četras jaunas dziesmas, kuras nu ir iekļautas jaunajā koncertprogrammā.

Vienu no tām grupa jau paspēja ierakstīt studijā un ar prieku šodien publicē! Dziesmas “Prieka sniedziņš” ierakstā pieaicināta grupas pastāvīgā soliste Katrīna Bindere, bet pavadījumu iespēlēja Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass) un Guntars Račs (bungas), kurš ir arī visu 4 jauno dziesmu vārdu autors.

Guntars Račs: “Dziesmas pamatā ir dzejolis no pērn izdotās grāmatiņas “Reiz Ziemassvētkos”. Dziesma ir stāsts par laiku, kad visas mūsu domas kļūst gaišākas un mēs kļūstam atvērti visam labajam. Tas ir arī laiks, kad mēs gaidām kaut ko līdzīgu novērtējumam. Tieši tāpēc es rakstīju par Dievu, kurš šajā laikā dala savas balvas, uzmanību veltot, ikvienam no mums. Tās lielākās, protams, saņem tie, kuri darījuši labas lietas.”

Dziesmas teksta video izmantoti Latvijā filmēti kadri. Filmēts tajās dažās sniegotajās dienās, ar kurām pasaule mūs uz dažām dienām apveltīja novembra beigās.

Dziesma pieejama visās populārākajās pasaules mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformās.

“Reiz Ziemassvētkos 2” koncertu norises vietas:

11. decembrī plkst. 19.00 – Rīga

14. decembrī plkst. 19.00 – Rēzekne

15. decembrī plkst. 15.00 un 19.00 – Cēsis

20. decembrī plkst. 19.00 –Kalnu kultūras nams

21. decembrī plkst. 15.00 – Ventspils

22. decembrī plkst. 15.00 un 19.00 – Liepāja