Alt
21.03.2019

Jaunajā Raimonda Paula dziesmu albumā “Es šonakt sēdēšu uz jumta” iekļautas 12 jaunas Maestro dziesmas ar Leona Brieža un Guntara Rača vārdiem. Ierakstā piedalījušās arī otrās sezonas Latvijas X-Faktorā atzinību guvušais meiteņu vokālais ansamblis “Radio trio”. Ierakstā piedalījies arī pats komponists, ieskaņojot visas klavieru partijas. Bungas iespēlējis Māris Briežkalns, basa partijas Andris Grunte un ģitāru Jānis Bērziņš. Ierakstīts Latvijas Radio studijā. Ierakstīja un miksēja Pāvels Mališkins. Albumu izdod kompānija “MicRec”.

Raimonds Pauls: „Man šķiet, ka pēdējā laikā dziedošie aktieri ir mazliet pieklusuši, un es atcerējos par Andri, kurš vienmēr ir bijis viens no spēcīgākajiem dziedošajiem aktieriem. Esam sagatavojuši jaunu albumu un koncertprogrammu, kur tieši dzejai ir liela nozīme. Savukārt ierakstā, ļoti būtisku lomu spēlē “Radio trio” meiteņu pienesums. Domāju, ka tas ir labs līmenis, ko viņas demonstrē. Iespējams, nākotnē es varētu uzticēt viņām arī kādu solo numuru.”

Andris Bērziņš: “Tās ir dziesmas par mūžīgām vērtībām. Par mīlestību, par dzīves izjūtām. Koncertos papildināsim to ar dzejas lasījumiem. Tur būs Šekspīrs, Rainis, Ziedonis, Peters un citi dižgari.”

Raimonds Pauls, Andris Bērziņš un Radio trio "Es šonakt sēdēšu uz jumta" (teksta video)

Albuma vāka foto: Juris Rozenbergs (Izdevniecība Rīgas Viļņi). Dizainu veidojis Artūrs Tigulis. Bukleta foto: Jānis Deinats. CD meklējiet mūzikas veikalos, grāmatnīcās, interneta vietnē micrec.lv, kā arī koncertu norises vietās. Tas ir pieejams arī visas interneta straumēšanas un lejupielādes platformās visā pasaulē, ieskaitot Spotify, iTunes un Amazon. Albumā iekļautās dziesmas:

 1.   Es šonakt sēdēšu uz jumta (G.Račs)
 2.   Pupu mizas (L.Briedis)
 3.   Kad smaidot nāksi tu (G.Račs)
 4.   Pazudušais dēls (L.Briedis)
 5.   Klauni (G.Račs)
 6.   Skaties!  (G.Račs)
 7.   Gan jau gan (L.Briedis)
 8.   Uzsmaidīs liktenis (L.Briedis)
 9.   Zvaigžņu zaglis (L.Briedis)
 10.  Aiz loga vasara (G.Račs)
 11.  Šī nakts būs gara (L.Briedis)
 12.  Par vecu (L.Briedis)

Tuvākie koncerti:  Šo sestdien, 23. martā Mazmežotnes muižā, 7. aprīlī Madonas k/n, 13. aprīlī Rojas k/n, 17. aprīlī Jelgavas k/n, 15. maijā Rundālē un visbeidzot 27. augustā  Dzintaru k/z  un citur. Meklējiet biļetes, datumus un norises vietas Biļešuparadīze.lv.

Saistītie mākslinieki