Alt
28.05.2013

Latvijas vasara ir īsa, bet traki skaista, tādēļ jāplāno un jāķer katru mirkli! Vadoties pēc šādas pārliecības Raimonds Pauls un viņa uzticamais tekstu autors Guntars Račs jau tagad izziņo īsteni latvisku dziesmu vakaru pašā vasaras kulminācijā – koncertu “Nekur nav tik labi kā mājās”, kas 22. augustā notiks Dzintaru koncertzālē. Biļetes jau nopērkamas “Biļešu paradīze” kasēs.

Dziedās tautā iemīļoti mākslinieki, kuru repertuārā dubultzīmolam “Pauls un Račs” bijusi īpaša nozīme: Dzeguzīte, Normunds Rutulis, Liene Šomase un Jānis Moisejs, Antra Stafecka, Mārtiņš Ruskis, lieliskie aktieri Andris Bērziņš, Jānis Paukštello, Harijs Spanovskis, kā arī Normunds Jakušonoks un Rīgas Zelta Saules koris. Spēlēs Tipa orķestris. Un, protams, pie klavierēm būs pats Maestro!

Skanēs pašas pazīstamākās un lipīgākās melodijas no nesen izdotās Raimonda Paula un Guntara Rača 100 populārāko dziesmu grāmatas: “Kūko kūko dzeguzīte”, “Anniņa vanniņā”, “Par to (Raudāja māte)”, “Baltā dziesma”, “Lecam pa vecam”, “Cāļus skaita rudenī” un daudzas citas dziesmas, bez kurām latviešu sadzīve nemaz nav iedomājama. Būs daudz prieka un līdzi dziedāšanas, drusku smeldzes un ļoti daudz vasaras!

Raimonda Paula un Guntara Rača sadarbība turpinās kopš 1990. gadu sākuma, un šajā laikā kopā radīts vairāk nekā 200 dziesmu. Ražīgo autoru jaunākais kopdarbs ir nupat izdotais Laimas Vaikules albums “Atkal mājās”.

Biļetes “Biļešu paradīzē”. Foto - Oskars Ludvigs.