Alt
26.05.2022

Raimonds Pauls un Mārtiņš Kanters radījuši kopīgu gleznu

Vakar, leģendārajās Latvijas Radio 1. studijas telpās notika Mārtiņa Kantera (iepriekš Ruskis) jaunā dziesmu albuma “Glezna” prezentācijas koncerts, kurā piedalījās arī visu jaunā albuma dziesmu autors Maestro Raimonds Pauls. Koncerts pulcināja kuplu skaitu ar Mārtiņa draugiem un Maestro daiļrades cienītājiem.

Albumā “Glezna” iekļautas 12 Maestro dziesmas ar Jāņa Petera, Ojāra Vācieša un Guntara Rača vārdiem. Albums pieejams gan CD versijā, gan klausāms vai lejupielādējams visās populārākajās mūzikas platformās internetā.

Klausies vai lejupielādē šeit: https://orcd.co/gleznaalbums

Visas albuma dziesmas producējis Gints Stankevičs. Kora aranžējumu albuma tituldziesmai “Glezna” veidojis Kristaps Krievkalns un tās ierakstā piedalās Saulkrastu koris “Anima”, Lauras Leontjevas vadībā. Dziesmas video: https://youtu.be/tsN10kHIV-U

Vērienīgajam skaņdarbam “No visām debesspusēm” kora aranžējumu veidojis Rūdolfs Bērtiņš, bet dziesmas “Virves dejotāji” ierakstā piedalās pazīstamā ielu mūziķe Evelīna Krama.

Mārtiņš Kanters: “Esmu saviļņots, ka man atkārtoti dota iespēja sadarboties ar Maestro Raimondu Paulu, Gintu Stankeviču un “Izdevniecību MicRec”. Albuma radīšanas process bija ļoti saviļņojošs un prieka pilns, jo strādāt ar sava aroda profesionāļiem vienmēr ir aizraujoši. Esmu gandarīts par paveikto un ceru, ka šis albums atradīs savu klausītāju un kas zina, varbūt kāda no dziesmām kļūs par kaut ko ievērojamu un bagātinās mūsu ikdienu”.

Jauno programmu plānots atskaņot gaidāmajos koncertos, kuros varēs iegādāties arī jauno albumu:

13.septembrī – VEF Kultūras pilī

17.septembrī – Jelgavas kultūras centrā

24. septembrī – Valmieras kultūras centrā

1.oktobrī – Liepājas OC Rožu zālē

Biļetes: https://bit.ly/38RNfF5

Pasūtīt CD: https://bit.ly/3yXRAS0