Alt
23.10.2013

Jau vairākas dienas kopīgi ar producentu Gintu Stankeviču, viņa Elko Studio, notiek vairāku Raimonda Paula dziesmu ieraksts regeja stilā.

Izpildītāji ir pieredzējuši regeja mūziķi no Jamaikas, kuri šodien būs sastopami arī pasākumā „Rigga Reggae Ridim”, kas norisināsies klubā 9K1 Nams.

Idejas autora Milky Selector (Normunds Zelčāns) aicināti, mūziķi ir ieradušies Rīgā, lai ierakstītu četras Raimonda Paula dziesmas, kuras būs adaptētas angļu valodā un izpildītas autentiskā regeja manierē.

Lai īstenotu šo ieceri Rīgā strādā mūziķi Tena Stelin, D-Rootical, Brian Fairbairn, Sammy Dreadlocks un viņiem palīdz vietējie izpildītāji Uldis Vanags un Renarts Braufmanis.

Vakar ieraksta vietā viņus apmeklēja arī pats Maestro un bija ļoti iepriecināts par dzirdēto.

Raimonds Pauls: „Uzreiz jau bija skaidrs, ka viņi labi pieprot savu stilu. Viņiem tas ritms jau ir asinīs. Ja viņi vēl iedziedās pāris frāzes latviski, tas vispār būs kolosāli. Man vienmēr ir paticis, ka citi mūziķi ar savu skatu no malas manās dziesmās atrod kaut ko tādu, ko es pats nenojautu. Interesanti, ka dziesma Verokoko, kuru viņi plāno ierakstīt, savulaik bija aizliegta tās nosaukuma dēļ, kam esot saistība ar kaut kādām narkotikām.  Ka viņiem atkal nesanāk ziepes...”.

Maestro viesošanās studijā skatāma šeit:

MicRec plāno šos ierakstus publicēt nākamā gada sākumā un popularizēt tos kā Latvijā, tā arī pasaulē.

Šovakar pasākumā "Rigga Reggae Riddim" (sākums 22.00) uzstāsies Chrystal Sound System (LV), Sammy Dreadlocks and Friends (UK), DJ Horen ar Milky Selector (LV) un VJ Dub Vission (FR).