Alt
31.03.2016

Reinis Err: “Dziesma Citi ir par svešu būtņu iespējamo viesošanos uz planētas Zeme tuvākajā vai tālākajā nākotnē. Domāju, ja tāda diena pienāktu, tad šīs būtnes neierastos šeit draudzīgos nolūkos. Vai tām ir zilas galvas un īsi ķermenīši, tas ir tikai pieņēmums.”

Reinis Err ir mūziķis un dziesmu autors no Rojas, kurš parasti visu savu dziesmu partijas ieraksta pats, tomēr laiku pa laikam, un arī šoreiz, jaunās dziesmas ierakstā, pieaicinājis piedalīties savu draugu un agrākās kopīgās grupas The Seveth Floor dalībnieku, bundzinieku Jēkabu Macpanu.  Dziesma Citi, tāpat kā iepriekšējās Reiņa dziesmas Sava seja, Laimīgā luga un Iemesli ātrākām beigām, ierakstīta sadarbībā ar studijas producentu Kārli Šteinmani, kurš palīdzējis arī dziesmas video tapšanas procesā. Dziesmas teksta videoversiju veidojusi producente Janeta Jumtiņa, kas pati gan filmējusi, gan arī veidojusi videomateriāla montāžu.

Reinis Err: “ Par Kārli varu teikt tikai to labāko. Super džeks un lielisks mūziķis un studijas producents. Arī Janeta nekad nepieviļ un arī šoreiz paveica darbu ātri un bez kavēšanās. Nepazīstu daudz cilvēku, kas savam darbam pieiet ar tik maksimālu atdevi, bet Janeta ir viena no viņiem. Ceru, ka sadarbosimies vēl un vēl. Par Jēkabu jāsaka tā - kaut arī pats spēlēju bungas un varu iespēlēt partijas savām dziesmām, ar Jēkabu pie bungām viss skan labāk un ieraksta process ir daudz patīkamāks un dabīgāks, jo blakus ir viens no maniem labākajiem draugiem.”

Dziesmas logo veidoja Mārtiņš Švalbe, Reiņa bērnības draugs no Rojas.

Reinis:Mārtiņš vienmēr ir ļoti labi zīmējis, kad sapratu, ka vajadzēs logo bija tikai loģiski piesaistīt viņu.”

Reiņa Err dziesmu ieraksti pieejami Doremi.lv

http://doremi.lv/Music/performer/reinis-err/

Reinis FaceBook: https://www.facebook.com/ReinisRutkovskis

Reinis iTUNES: https://goo.gl/uV3Xvu