Alt
19.12.2019

"Reiz Ziemassvētkos 2” noslēguma koncertos Liepājā, pievienosies arī Guntis Veits.

Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” koncertturneja jau ir pusē un ir aizvadīti, skatītāju kupli apmeklēti, koncerti Rīgā, Rēzeknē un Cēsīs, bet šonedēļ mūziķi dodas uz Kurzemi, kur 20. decembrī sniegs koncertu “Kalnu kultūras namā” Saldus pusē, 21. decembrī Ventspilī, bet 22. decembrī  savu turneju noslēgs Guntara dzimtajā Liepājā, kur plkst. 15.00 notiks iepriekš jau izpārdotais koncerts, bet plkst. 19.00 paredzēts papildkoncerts. Koncertu īpašie viesi ir bērnu popgrupa “Dzeguzīte” un dziedātāji Mārtiņš Ruskis, Katrīna Bindere, Kristena Cīrule un Ivo Fomins. Pēc īpaša Guntara ielūguma, koncertos Liepājā šiem skatuves māksliniekiem pievienosies arī Liepājas brālis un grupas “Credo” skanīgā balss Guntis Veits!

Liepājas koncerta repertuārs vēl tiek saskaņots, taču jau tagad skaidrs, ka Guntis nodziedās arī savas grupas jaunāko Ziemassvētku dziesmu “Brīnumu nakts”, kuras mūzikas autors ir Edgars Silacērps, bet vārdus rakstījis Guntars Račs.

CREDO: “Brīnumu nakts”

Savukārt tiem, kuriem nav iespēja apmeklēt šī gada koncertu, 23. decembrī plkst. 20.05 telekanāls “LNT” piedāvā noskatīties pērnā gada koncerta “Reiz Ziemassvētkos” televīzijas pirmizrādi ar īpašajiem viesiem Lauri Reiniku, Normundu Rutuli, “Dzeguzīti” un jauniešu kori “Skulda”.

 

Priecīgus Ziemassvētkus!