Alt
08.03.2012

Joprojām „nepieklājīgi” jaunais ventspilnieks Roberts Pētersons turpina iedziedāt un publicēt jaunas dziesmas. Šonedēļ radiostacijās nonācis viņa jaunākais veikums, Kārļa Būmeistera (Kaža) un Guntara Rača, speciāli Robertam rakstītā dziesma „ Man pieder tik daudz”.


Roberts Pētersons: - "Šī man ir īpaša dziesma , man pašam vistuvākā no visām, kuras jebkad esmu iedziedājis. Saku lielu paldies Kažam par mūziku un par radošo darbu studijā. Domāju, ka dziesma liks aizdomāties par to, ka mēs esam tik priecīgi un laimīgi, cik paši sev ļaujam tādiem būt. Prieku un pilnību var saskatīt katrā lietā, katrā cilvēkā, smaidā, visur – ikdienā, svētkos, mājās. Novērtēsim to, kas mums ir dots. Paskatīsimies apkārt, ieskatīsimies saviem mīļotajiem acīs un novērtēsim to, kas mums pieder, jo mums taču pieder tik ļoti daudz!"

Kārlis Būmeisters: „Pētersona īpašais vokāls daudziem klausītājiem ir licis viņā ieklausīties. Tad nu, lai Roberts varētu parādīt savas vokālās spējas, esmu sarakstījis dziesmu tieši viņam, kas melodiski nav tā pati vienkāršākā un parocīgākā, bet, nav šaubu, Roberts ar to ir ticis galā lieliski. Taču vislielākais prieks, man kā autoram, ir par to, ka pats Roberts šo dziesmu ir sajutis un iemīļojis kā savu. Ticu, ka šajā pavasarī arī klausītāji sadzirdēs Roberta sajūtas, dziedot šo dziesmu, jo tieši sajūtas ir tās, kas bieži vien pietrūkst mūsdienu popmūzikā. Un te tās ir.”

Dziesmas MP3 ir publicēts portālā Doremi.lv

http://doremi.lv/Music/item/Man-pieder-t…

Dziesmas tekstu atradīsiet portālā Dziesmuteksti.lv