Alt
24.04.2012

LNT šova „Okartes skatuve” dalībnieka Kristapa Pujāts 1.sezonā bija grupas „4 Vēji” sastāvā un nu debitē kā solomākslinieks šova 2.sezonā! Viņa kontā ir jau vairākas veiksmīgas dziesmas, bet jaunais dziesminieks pie panākumiem neapstājās un piedāvā savu dziesmu – „Naivais blēdis”.

Kristpas Pujāts dzimis un audzis vēju pilsētā Liepājā. DALP 5.vidusskolā ieguvis pamatizglītību, pašlaik mācās Emīla Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā. Komponē dziesmas un raksta tām vārdus, kā arī spēlē klavieres un ģitāru, vēlas apgūt saksofona spēli. Brīvajā laika aizraujas ar dažādiem sporta veidiem, mīl savus lieliskos vecākus un brāli, kas ir nopietns atbalsts šovā! Kristaps šova 1.sezonā bija grupas „4 Vēji” sastāvā, kur kopā ar grupas biedriem – Madaru Grēgeri, Māru Katārsku un Mārtiņu Ruski guva labus panākumus, bet nu Kristaps debitē kā solomākslinieks radot arvien jaunas dziesmas. „..Pirms šova es dziesmas rakstīju pasīvāk, nekā šovā! Bija tapušās 2, 3 līdz galam pabeigtas dziesmas un vairākas skices no kurām es dažas realizēju 1.šova sezonā. Neesmu skaitījis cik dziesmas esmu radījis šova laikā, bet pie kādiem 2 albumiem jau vajadzētu būt!..” smej Kristaps.

Par jaunieša talantu var spriest pēc panākumiem, dziesma - „Vēl tevi mīlēt” jau vairākas nedēļas gozējās Latvijas Radio 2 „Muzikālā Banka” topa virsotnē. Pats Kristaps par šo faktu ir patīkami pārsteigts un apsola nepastāties pie pirmajiem panākumiem!

Pašlaik klausītājiem tiek nodota jauna dziesma – „Naivais blēdis”, ko producējis un aranžējis Artūrs Palkevičs. „..Dziesma ir par Blēdi, kas savaldzina jebkuru sievieti – viņam patīk spēlēties, valdzināt.. Iekarojot kārtējo daiļavu viņš pamazām saprot, ka no mednieka kļuvis par upuri!..” tā Kristaps.

Pēc šova Kristaps vēlās turpināt iesākto un realizēt savas dziesmas. Jaunieša vislielākais stimuls esot cilvēki kam patīk, kuri klausās viņa dziesmas - tas esot pats galvenais! Jaunietiem radošo ideju ir daudz, bet pagaidām tās patur noslēpumā! Bet skaidrs ir tas, ka pēc šova Kristaps viennozīmīgi turpinās cītīgi strādāt pie savām dziesmām, pilnveidosies un ies uz saviem nospraustajiem mērķiem!

MP3 pieejams portālā Doremi.lv: http://goo.gl/NtXH6

Dziesmas tekstu meklējiet portālā Dziesmuteksti.lv: http://goo.gl/NV4Xg

Official audio: