Alt
11.02.2013

Šīs nedēļas nogalē, koncertzālē Palladium, norisināsies Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases konkura „DZIESMA 2013” pusfināls. Sabīne ar savu dziesmu „Upside Down”startēs  pirmajā pusfinālā, 8.februārī.

Nesen Latvijas Radio 2 rīkotā dziesmu konkursa „Muzikālā Banka” finālā Sabīne Berezina ar savu skatuves partneri Rassell un dziesmu „Dzīvo brīvi” ieguva augsto 6.vietu. Dziesma ieguva arī portāla draugiem.lv simpātiju balvu "Muzikālās bankas draudzīgākā dziesma", kas dod vērienīgas iespējas reklamēties šajā portālā. Šobrīd Sabīne aktīvi gatavojās Eirovīzijas pusfinālam, kurā uzstāsies ar Zviedrijā un Eiropā pazīstamu komponistu - Filip Lindfors, Bertel Österberg un Kristoffer Eriksson dziesmu „Upside Down”.

Jaunā māksliniece pusfinālam gatavojas ļoti nopietni – ik dienu aktīvi apmeklē sporta zāli fitnesa klubā „F1” un „slīpē” dejas soļus pie Ievas Bitenieces deju studijā „Pro-X”.  

Un, lai nevienam nebūtu šaubas par meitenes nopietnajiem nolūkiem un ieguldīto darbu, Sabīne kopā ar savu komandu un partneriem no Steez Media piedāvā ielūkoties dziesmas priekšnesuma sagatavošanas aizkulisēs

Sabīne sola, ka viņas uzstāšanās būs koša un enerģiska. To papildinās 3 dejotājas no deju studijas „Pro-X”, bekvokāla partijas piedziedās Gita Ceilerte un Beatrise Heislere, kuras apgūst vokālo mākslu Sabīnes mammas vadītās mūzikas studijā  „Aprīļa pilieni”.

Stiliste Violeta Rulle Sabīnes šovam veidos tērpus no veikala YESS kolekcijas, kas tiek vesta saskaņā ar jaunākajām pavasara modes tendencēm un veikalā šī prece būs pieejama tikai pēc Sabīnes uzstāšanās. Līdz ar to ikvienam, kas novērtēs Sabīnes un pavadošās komandas skatuves tērpus, varēs tos iegādāties veikalā YESS (Aspazijas bulvāris 32, Rīga) jau no nākamās nedēļas, pēc EIROVĪZIJAS rezultātu paziņošanas.