Alt
19.02.2013

Grupa “Čikāgas piecīši” jau pošas ceļam uz Latviju, kur to gaida Mūzikas ierakstu Gada balva par mūža ieguldījumu, kā arī šim notikumam veltīts koncerts “Vēlreiz ar draugiem”. Tikmēr Gada balvas mājaslapā http://www.gadabalva.lv  ikvienam ir iespēja nobalsot par savu mīļāko “piecīšu” dziesmu. Dziesma, kas saņems visvairāk balsu, 26. februārī skanēs Gada balvas šovā un divas dienas vēlāk – koncertā “Palladium Rīga”, kur, protams, neiztiks arī bez citām balsojuma favorītēm.

Grupas dalībnieki atzīst, ka augstais novertējums viņus ļoti savilņojis. Savās izjūtās dalās Armands Birkens: “Esmu no sirds pateicīgs, aizkustināts un priecīgs! Nevaru savu dzīvi iedomāties bez “Piecīšu” dziesmām. Tās ir rotājušas manu dzīvi no bērna dienām, un man ir patiess prieks, ka citiem tās arī patikušas!”

Tādēļ uzstāšanās Gada balvas ceremonijā un “Palladium” koncertā būs cieņas un mīlestības veltījums grupas faniem, kuri varēs vēlreiz dziedāt un dzīvot līdzi pašu izvēlētām dziesmām, ar kurām augušas vairākas latviešu paaudzes.

“Pazudušais dēls” vai “Made in Latvia”? “Mīlestība” vai “Vecpiebalga”? “Man garšo alus” vai “Sekss ir labs”? Balsot šeit: http://www.gadabalva.lv

“Čikāgas piecīšu” vizīte Latvijā notiek ar viesnīcas “Old City Boutique Hotel” atbalstu.