Alt
10.08.2022

“Saldās sejas” izdod dullu dziesmu un aicina uz koncertu piektdien Dzintaros!

Grupa “Saldās sejas” būs vieni no tiem mākliniekiem, kas šo piektdien kāps uz Dzintaru koncertzāles skatuves Guntara Rača autorkoncertā “365”. Īpaši šim pasākumam grupa sagatavojusi jaunu dziesmu programmu, kura sastāv no Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmu pārlikumiem. Šīs dziesmas deviņdesmito gadu vidū tika rakstītas bērnu popgrupai “Dzeguzīte” un savulaik guvušas lielu popularitāti. Ir nomainījusies jauna paaudze, tā laika “dzeguzēni” jau paši ir lieli mākslinieki un nu šīm dziesmām tiks dota jauna iespēja jau viegli roķīgās pieaugušo izpildītāju versijās! Kā pirmā no šīs sērijas dziesmām pirms pāris gadiem tika publicēta dziesma “Lācis”, kas kļuva par vienu no “Saldās sejas” hitiem, bet nu pienākusi kārta dziesmai “Dulla diena”!

Dziesma ierakstīta “Factory Sounds studio” sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču. Teksta video izveidojis – Dween Production.

Piektdien 12. augustā Dzintaru koncertzālē notiks koncerts “365”, kurā pirmajā daļā uz skatuves kāps un dziesmas ar Guntara Rača vārdiem izpildīs Rīgas Doma zēnu koris, solisti Paula Saija, Mārtiņš Kanters un Evelīna Krama, kā arī grupa “Saldās sejas”. Koncerta otrā daļa ir pilnībā nodota Ivo Fomina un viņa grupas rīcībā. Šajā koncerta daļā skanēs lielākie Ivo hiti ar Rača vārdiem – “Nekas jau nebeidzas”, “Tu man esi viss”, “Cilvēks”, “Lai jau deg”, “Putni bez spārniem” un citas! Arī šī koncerta daļā Ivo pievienosies kāda dueta partnere, lai kopā atskaņotu dziesmu “Ielai pāri”.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē bilesuparadize.lv https://bit.ly/3OL5LxT