Alt
01.06.2021

“Saldās sejas” izdod jau desmito mēneša dziesmu. Īpašie viesi – “Ducele” un Strazdiņš.

Grupa “Saldās sejas”, neskatoties uz visiem šī laika izaicinājumiem, turpina pildīt savu solījumu un katra mēneša pirmajā datumā publicē jaunu dziesmu. Topošā albuma “12” ietvaros, jūnija dziesma ir ierakstīta sadarbībā ar grupu “Ducele” un jauno dziedātāju un dziesmu autoru Edvardu Strazdiņu. Tā ir jau desmitā dziesma pēc kārtas, kura publicēta katra mēneša pirmajā datumā. Dziesmas mūzikas autors šoreiz ir grupas “Ducele” viens no līderiem Arnis Veisbārdis, bet vārdus sarakstījis Guntars Račs. Studijā to producējis Gints Stankevičs. Triecientempā ir tapusi arī dziesmas teksta video versija, kuru veidojis Kaspars Dvinskis (Dween Productions).

Guntars Račs: “Bija doma par pavisam citu dziesmu, taču to mums neizdevās realizēt un es atcerējos, ka pirms laika Arnis man bija atsūtījis kādas savas dziesmas uzmetumu, ar domu, ka tā varētu noderēt “Saldajām sejām”, jo nebija īsti “Duceles” manierē. Laimīgā kārtā es par to dziesmu atcerējos un pāris dienu laikā nolēmām to realizēt, pieaicinot arī jauno un talantīgo dziesmu autoru un dziedātāju Edvardu Strazdiņu, kurš ilgi nedomājot piekrita izaicinājumam.”

Albuma “12” ietvaros tapušas dziesmas – “Septembris”, kuru izpilda “Saldās sejas”, “Oktobris”, kas ierakstīta sadarbībā ar Jānis Stībeli un vokālo grupu “Karameles”, dziesma “Novembris”, kurā piedalās Aija Andrejeva, Ivo Fomins un Uldis Marhilevičs, dziesma “Decembris” ar grupas “Labvēlīgais tips” piedalīšanos, dziesma “Janvāris” ar grupu “Līvi”,  liriskā “Februāris” ar vokālās grupas “4 tie” piedalīšanos, grupas “Saldās sejas” kaverversija Raimonda Paula un Alfrēda Krūkļa dziesmai “Mēs tikāmies martā”,  sadarbībā ar Normundu Rutuli (Svilpis) un Mārtiņu Kanteru ieskaņotā dziesma “Aprīlis”, un kopā ar Igo ieskaņotā dziesma “Maijā”. Visas dziesmas pieejamas populārākajos straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē, bet dziesmu videoklipi skatāmi YouTube šeit: https://bit.ly/2QY69RH