Alt
03.06.2016

Pirmā izlase sērijā “Super ballīte” nāca klajā 2010. gadā, bet ir pieprasīta vēl šodien. Tāpēc kompānija “Mikrofona ieraksti” nolēma izdot jaunu izlasi, kurā iekļauti vairāki pirmpublicējumi, kā arī jau pazīstamu dziesmu remiksi. Visas dziesmas ir viegli vasarīgas un lieliski noderēs rīkojot vasaras ballītes, un dārza svētkus. 

Izlasē atradīsiet mūsu Eirovīzijas šī gada pārstāvja Justa dziesmas “Heartbeat” saulaino remiksu, kuru veidojis producents DJ Dween. Ar pilnīgi jaunu dziesmu “Ceļojums” izlasē startē jau pieminētais DJ Dween un Nikolajs Puzikovs. Izlasē ir iekļauta arī lieliska Laura Reinika dziesmas “Tikai divi mēs” remiksa versija, kuru producējis daudzsološais producents dZintars lEja, kurš vēl pavisam nesen uzvarēja oficiālajā grupas “Ace Of Bace” dziesmas remiksu konkursā. Vēl izlasē atradīsiet interesantus, pazīstamu dziesmu remiksus, kurus veidojuši producenti Mart. Inc un N’Works. Starp tiem ir tādu pazīstamu dziesmu, kā “Meitene Zeltene”, “Mežrozīte”, “Ai, jel manu vieglu prātu” un “Mazs cinītis” remiksi. Izlasē atradīsiet arī Olgas un Līgosuper hita “Saule riet” remiksu, Lienes Šomases “Mūsu laiks” un Katrīnes Binderes izpildīto dziesmu “Kā vēji skrien”. 

 

Dween un Nikolajs Puzikovs - Ceļojums (Pacel rokas gaisā!) Video teaser

CD iekļautas dziesmas:  Dween un Nikolajs Puzikovs- Ceļojums, Lauris Reiniks- Tikai divi mēs (dZintars lEja Remix), Justs- Heartbeat (Dween Remix), Dween un Miks Dukurs - Tu mani cel, Dween un Nikolajs Puzikovs - Tu esi karsta, Horsemen - Ai Emm Paalii,   Olga un Līgo - Saule riet (Dween Remix) , Liene Šomase - Mūsu laiks, Katrīne Bindere - Kā vēji skrien, bet bet - Mazs cinītis (Mart Inc. Remix), Jauns Mēness- Ai, jel manu vieglu prātu (Mart Inc. Remix), Edgars Liepiņš - Pretalkohola dziesma (Mart Inc. Remix), Ojārs Grīnbergs - Mežrozīte (Mart. Inc. remix), Līvi - Meitene Zeltene (Mart Inc. Remix), bet bet - Dziesmiņa par košanu (Mart Inc. Remix), bet bet - Vasara nebeigsies nekad (N’Works Remix)  un citas!     

     

bet bet - Mazs cinītis (Mart Inc.remix)

       

Izlase pieejama CD formātā, kā arī lejupielādējama visās digitālajās mūzikas izplatīšanas platformās.