Alt
06.08.2013

Mobilo sakaru operators “Tele2” aicina ikvienu šo trešdien, 7. augustā, Kalnciema kvartālā apmeklēt pirmā nacionālā mūzikas straumēšanas servisa “Streamus” atklāšanas koncertu. Par godu šim notikumam Toms Grēviņšiegriezīsvinilaskaņuplates, savukārt ar muzikāliem sveicieniem uzstāsies vairāki talantīgi un labi pazīstami Latvijas mūziķi. Pirmo reizi Kalnciema kvartālā varēs dzirdēt trio Rolandu Ūdri jeb Ūdrīti, Ilonu Balodi un Vilni Krieviņu unar akustisko uzstāšanos priecēs Juris Kaukulis (Dzelzs Vilks), Dons, Goran-Gora, Māra Upmane-Holšteine un Juris Kalnišs (Astro'n'out).

Sadarbojoties “Tele2” un Latvijas uzņēmumam “Music Online”, ir tapis unikāls, Baltijā pirmais nacionālais mūzikas straumēšanas serviss, kas ļauj datorā vai ar aplikācijas palīdzību telefonā klausīties visplašāko Latvijas mūziķu un pasaules zvaigžņu repertuāru – vairākus miljonus dziesmu.Noslēgtie līgumi ar pasaulē lielāko mūzikas izdevēju “Universal Music Group” un citām pasaules mēroga ierakstu kompānijām “Streamus” lietotājiem ļauj neierobežoti klausītes gan agrīnos The Rolling Stones albumus, gan aktuālāko no Lady Gaga, Lana Del Ray, U2, Metallica un citiem mūziķiem. “Streamus” ir unikāls arī ar to, ka piedāvā klausīties līdz šim vēl nebijuši plašu legāli pieejamo Latvijas mūziku, pateicoties noslēgtajai sadarbībai ar teju visiem Latvijas populārāko mūziķu izdevējiem.

“Tele2” ielūdz uz nacionālās mūzikas straumēšanas servisa “Streamus” atklāšanas koncertu Kalnciema kvartālā 7. augustā, ieeja no plkst. 19:00. Koncerts ir bez maksas un to apmeklēt ir aicināti gan mediju pārstāvji, gan ikviens interesents.

Bez muziķu uzstāšanās paredzēta “Streamus” prezentācija, kuru vadīs “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis un “Music Online”  izpilddirektors Kārlis Būmeisters.

Informācija par “Streamus” atklāšanas koncertu arī pieejama: www.kalnciemaiela.lv

Žurnālisti laipni aicināti iepriekš pieteikt savu dalību, zvanot uz tālruni +371 29656608 vai rakstot e-pastu uz Alise.Briede@hkstrategies.com. Mediju pārstāvjiem paredzēts transports uz Kalnciema kvartālu aties no Latvijas Nacionālās Operas stāvlaukuma 7. augustā plkst. 19:30. Pēc pasākuma transports būs pieejams arī nokļūšanai dzīvesvietā.

Par “Tele2”

“Tele2” ir vadošais mobilo sakaru operators balss klientu skaita ziņā Latvijā, 2013.gada 2.ceturksni noslēdzot ar 1 051 058 klientiem. Kopš “Tele2” dibināšanas 2000.gadā uzņēmuma kapitālieguldījumi kvalitātes pilnveidošanā sasnieguši 161 miljonu latu, nodrošinot sakaru tīkla pārklājumu 99% iedzīvotāju. Pašreiz “Tele2” sadarbībā ar pasaulē vadošo telekomunikāciju iekārtu ražotāju “Nokia Siemens Networks”modernizē sakaru tīklu visā valsts teritorijā. Pabeidzot šo projektu, “Tele2” nodrošinās kvalitatīvāko balss pārraidi un vēl ātrāku mobilo internetu ar ievērojami plašāku pārklājumu. Saskaņā ar jaunāko “Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas” (SPRK) elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatu “Tele2” ir ātrākais mobilais internets visvairāk vietās Latvijā. 

“Tele2” ir “Tele2 AB” grupas uzņēmums, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā, piedāvājot fiksēto un mobilo sakaru, telefonijas, datu pārraides, kabeļtelevīzijas un satura pakalpojumus. “Tele2 AB” ir 15,2 miljoni klientu 10 valstīs.

Par SIA “Music Online”:

Latvijas uzņēmums, kas tic, ka mūzika var atgriezties.