Alt
21.01.2013

Grupas Līvi un dueta Fomins & Kleins ģitārists un dziesmu autors Tomass Kleins turpina radīt jaunas dziesmas un veidot jaunus muzikālus projektus.  Nesen Tomass publicēja dziesmu „Visi ceļi ved uz mājām”, kura tika ieraklstīta kopā ar dziedošo ugunsdzēsēju Jānu Buķeli, bet producējot savas jaunākās dziesmas „Trešā acs” ierakstu, Tomass studijā sapulcināja gandrīz neiespējamu kompāniju! Dziesmas ierakstā piedalījušies kolēģi no Līviem, kuri vēl pavisam nesen publiski viens otram veltīja skarbus vārdus. Taču, kā agrāk bieži uzsvēris grupas ilggadējais basģitārists Jānis Grodums, tad: „Īsti Līvi ir sakašķējušies Līvi”.  Tātad arī šoreiz viss kā vienmēr. Sakašķējas un tad ieraksta vienu kopīgu dziesmu.

Un tātad, dziesmas „Trešā acs”ierakstā piedalījušies:  Tomass Kleins (ģitāra un balss), Ainars Virga (balss), Vilnis Krieviņš (bungas), Guntars Mucenieks (taustiņi, balss), Aivars Brīze (balss) un viņiem palīdzēja arī dziesmas studijas producents Mārtiņš Burkevics (bass) un draugs Juris Kristons (taustiņi). 

Vecie liepājnieki zina, ka māja, kurā reiz Siena tirgus malā dzīvoja Tomass Kleins, bija iemantojusi nosaukumu „Vecā Toma būda”.  Diemžēl deviņdesmito gadu sākumā šo māju nojauca un tā vietā ierīkoja nelielu skvēriņu, taču leģenda nav zudusi, jo tieši šajā mājā savulaik krustojās daudzu šobrīd pazīstamu Liepājas mūziķu ceļi un arī neceļi. 

Dziesmas audio- video ieraksts ar dziesmas tekstu:

Dziesma ir pieejama lejupielādei portālā Doremi.lv 

http://goo.gl/q0fIa