Alt
13.08.2012

Raitis ir viens no LNT šova „OKartes Skatuve” 2. sezonas dalībniekiem, kurš šovā pavadīja tikai vienu nedēļu, taču daudziem atmiņā palikusi viņa izpildītā dziesma – „Cūku dziesma”, kas tikko ierakstīta studijā un nosūtīta radiostacijām. Raita izpildījumā dziesma būs dzirdama arī topošajā jauniešu mūziklā „Dzimuši mūzikai”.

Tuvojas tas brīdis, kad 1. un 2. septembrī Latvijas Nacionālajā teātrī notiks mūzikla "Dzimuši mūzikai" pirmizrādes. Biļešu vairs prakstiski nav, bet jaunas dziesmas gan ir. Viens no kolorītākajiem izrādes tēliem ir Raitis Beķeris. Nosaukt viņu par dziedātāju laikam būtu nedaudz pārspīlēti, taču, nešaubīgi, skatuviskās dotības viņam ir. Un šīs, viņām atvēlētās dziesmas raksturs vairāk prasa atraktivitāti, kā dziedāšanas prasmi. Viņa izpildītā „Cūku dziesma” būs ne vien dzirdama izrādē, bet tiks iekļauta arī topošajā mūzikla CD albumā, kurš būs pieejams izrāžu vietās, mūzikas veikalos un jau ir pieejams portālā Doremi.lv 

Mūziku pirms gadiem desmit radījis dziesmas „Ripoja akmens” komponists Jānis Strazds par pamatu ņemot dzejnieces Māras Zālītes asprātīgo tekstu. Ierakstu studijā producēja Artūrs Palkevičs, kurš ar savu grupu piedalīsies arī mūzikla izrādēs. 

„..Dziesma ir jautra un dzīvespriecīga. Pēc pirmās noklausīšanās reizes paliek  atmiņā, jo ir gana lipīga un ar amizantu tekstu! Šī  dziesma ir iekļauta mūziklā , jo ir  ļoti teatrāla.! ”- tā Raitis Beķeris.

MP3 pieejams Doremi.lv: http://goo.gl/ncYYt

Official audio: 

Dziesmas tests pieejams Dziesmuteksti.lv: http://goo.gl/n3FK9

Biļetes uz Mūziklu: http://goo.gl/LWcM0