Alt
11.02.2013

Jau piecus gadus Mūzikas ierakstu Gada balva notiek sadarbībā ar tirdzniecības parku Alfa, kurā tiek organizēts tautas balsojums par gada labāko gada dziesmu. Tā ir vienīgā nominācija, kuras rezultātu nenosaka žūrijas vērtējums.

Līdzās tautas balsojumam, Alfā notiek arī citas ar mūziku saistītas aktivitātes - šogad tas ir aicinājums ziedot mūzikas instrumentus un notis Latvijas bērnu mūzikas skolām.

Akcijas ietvaros, 9. februārī plkst. 14.00 t/p Alfa notiks koncerts, kurā uzstāsies Juglas, Talsu un Lielvārdes mūzikas skolu audzēkņi kopā ar jau zināmiem latviešu mūziķiem. Pasākumu vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Arturs Krūzkops, savukārt mūzikas skolu audzēkņiem pievienosies Rihards Zaļupe, Rihards Lepers, Toms Juhņēvičs, Mārtiņš Jātnieks, Goran Gora, Didzis Bordo, Kristīne Pāže un citi sevi jau pierādījuši mūzikas skolu absolventi.

Koncerts  paredzēts kā pateicība cilvēkiem, kuri jau ziedojuši mūzikas skolām tik vajadzīgos mūzikas instrumentus un kā mudinājums tiem, kuri to var paspēt izdarīt vēl līdz 23.februārim.

Akcijā iesaistītas Juglas, Talsu, Lielvārdes u.c. mūzikas skolas. Līdz šim atsaucību akcijai izrādījis itāļu maestro AlBano, kurš ziedoja savas grāmatas un diskus, Mārtiņš Jātnieks no grupas “Jātnieki”, kurš cēlam mērķim nežēloja savu vecvectēva vijoli, mūzikas ierakstu Gada balvas producente Elita Mīlgrāve ar vērienīgu mūzikas CD kolekciju un citi. Īpašu ziedojumu veikusi uzņēmēja Elita Drāke, kura, savu tēvu Bruno Drāki pieminot, kopā ar ģimeni Talsu mūzikas skolai ziedoja klavieres, akordeonu un vijoli.

Ziedošanai paredzētos mūzikas instrumentus un notis akcijas atbalstītāji aicināti nogādāt t/p Alfa (Brīvības gatve 372) informācijas centrā.