Alt
05.10.2016

2015. gadā, kad Ventspils bērnu un jauniešu popstudija «Jūras akmentiņi» atzīmēja savu 20 gadu pastāvēšanu, tika radīta mūsdienīga koncertizrāde jauniešiem «Mēs» un klajā laists izrādes dziesmu albums.

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/08.10.2016-tv-pirmizrade-popstudijas-juras-a...

2016. gada augustā Latvijas Televīzija Ventspilī pavadīja vienu nedēļu, lai izveidotu koncertizrādes video versiju brīvā dabā – gan Brīvdabas muzejā, gan airēšanas bāzē «Dampeļi», Piedzīvojumu parkā, Olimpiskajā centrā, Ventspils muzejā, Digitālajā centrā un, protams, promenādē un jūras krastā.

Koncertizrādes stāsts ir par jauniešu atkarībām no mūsdienu tehnoloģijām un to ietekmi uz viņu savstarpējām attiecībām reālajā dzīvē.

«Rakstot dziesmu tekstus, man nācās atcerēties pašam savus skolas laika piedzīvojumus un sajūtas,» par jauno oriģināldarbu stāsta Guntars Račs. “Arī man skolā un klases ekskursijās bija jāpiedzīvo pilns emociju spektrs – no ciešas draudzības līdz nodevībai un skaudībai. Tā vien šķiet, ka šīs jauniešu savstarpējo attiecību gammas ir nemainīgas cauri laikiem, mainās tikai lietotie termini, tehnoloģijas un «gadžeti».”

Libreta autore – Andra Manfelde

Dziesmu melodiju autors – Ingars Viļums

Dziesmu vārdu autors – Guntars Račs.

Videoversijas autori – Latvijas Televīzijas režisore Zane Gargažina un operators Mārtiņš Šalmis.

albumu var iegādāties šeit: http://www.micrec.lv/album/juras-akmentini-dziesmas-no-muzikalas-izrades...