Alt
28.05.2013

Jau nākamnedēļ, no 7. līdz 10.maijam,VSIA „Latvijas koncerti” organizētā cikla „Mūzika Tev” noslēgumā, Ķīpsalas hallē tiks izrādīts Ulda Marhilēviča mūzikls „Pārdotie smiekli” ar Guntara Rača dziesmu tekstiem. Mūzikls veidots pēc vācu rakstnieka Džeimsa Krisa darba „Tims Tālers jeb pārdotie smiekli” motīviem. Biļetes uz visām izrādēm ir jau gandrīz izpārdotas, bet vēl ir iespēja 10.maijā noskatīties papildus izrādi. 

7.maijā klajā nāks arī mūzikla 15 dziesmu CD albums, kurā savas dziesmas ieskaņojuši visi mūzikla dalībnieki. Paralēli intensīvajiem mēģinājumiem, mūziķi atrada laiku, lai ierakstu studijā G.E.M taptu albums un mūzikla dziesmas varētu dzīvot arī pašas savu dzīvi - ārpus mūzikla. Tā tas ir noticis ar ne vienu vien Marhilēviča dziesmu, kuras sākotnēji tika rakstītas tikai izrāžu vajadzībām.  

Tima Tālera loma uzticēta dziedātājam Mikam Dukuram. Solisti - kontrtenors Sergejs Jēgers, kura izpildītā dziesma „Rēdereja” varētu kļūt arī par vienu no šīs vasaras hitiem. Izrādē un albuma ierakstā piedalās arī grupas „Triānas parks” soliste Agnese Rakovska, Latvijas Nacionālās Operas solists Imantas Erdmans, grupas „Dzelzs vilks” līderis Juris Kaukulis, arvien lielākus panākumus gūstošā jaunā dziedātāja Antra Stafecka, grupas „Colt” solists Atis Ieviņš un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas koris diriģenta Jāņa Baltiņa vadībā.

Mūzikla režisors un scenārija autors ir Juris Jonelis, scenogrāfs Ivars Noviks, video režisors Roberts Rubīns, horeogrāfe Dace Jonele, kostīmu māksliniece Liene Pavlovska.  

Šovakar, plkst. 18.00 Uldis Marhilēvičs viesosies Radio SWH raidījumā „Ar dziesmu par dzīvi” un pastāstīs nedaudz arī par šo darbu un noteikti atskaņos arī dažas dziesmas no gaidāmā albuma.