Alt
13.06.2016

18.jūnijā Priekules novadā, Virgas pagastā norisināsies brīvdabas pasākums “VIRGAfest Virgā”.  Vasaras sākumu kopā baudīt aicina gan jaunie mūziķi , gan Latvijā pazīstamas mūzikas grupas – LĪVI & Buks, Triānas Parks, Linga, Z-Scars, Age of Stones, VHO, Vecās mājas, Oranžās Brīvdienas u.c.

Festivāla zona tiks atvērta plkst.10:00, lai apmeklētāji savlaicīgi varētu iekārtoties telšu pilsētiņā, novietot automašīnas stāvlaukumā un velosipēdus velo novietnēs.

Plkst.12:00 festivālu atklās Virga Hard Orchestra!

Vasaras saulainākais festivāls Virgas pagastā norisinās otro gadu. Festivāla idejas iniciators un producents Ainars Virga uzskata, ka festivāla programma veidota tā, lai ikviens varētu atrast sev ko piesaistošu, bet dienas daļa nav pārmērīgi piesātināta ar dažādām aktivitātēm, jo galvenais uzsvars tiek likts uz atpūtu brīvā dabā, tāpēc apmeklētāji aicināti ņemt līdzi sauļošanās segas un ērtus deju apavus.

Festivāla moto ir brīvība un neierobežotība. Apmeklētājiem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās kā arī  bērni varēs atpūsties kopā ar  Krāsu karuseļa radošo komandu. No pl.12:00 līdz 15:00 lielus un mazus izklaidēs Liepājas leļļu teātris. Visas dienas garumā būs iespēja iemēģināt roku šaušanā ar loku profesionāļu pavadībā no loku šaušanas kluba “Curland”. “Dragonfli” garantē jums nebijušas sajūtas - iespēju apskatīt pasākumu un burvīgo Vārtajas senleju no putna lidojuma. No plkst.12:00 līdz 20:00 darbosies mājražotāju un amatnieku tirdziņš. Visu festivāla norises laiku par gardu maltīti rūpēsies restorāns “Medus”,ar bezmaksas ūdeni festivāla apmeklētājus nodrošinās Venden.

Festivāla dienā kursēs tūrisma aģentūras “Ap Sauli” organizēti autobusi (Liepāja - VIRGAfest – Liepāja un Rīga - VIRGAfest - Rīga), kuri nogādās apmeklētājus festivāla norises vietā. Interesentiem savlaicīgi jāpiesakās braucienam, sazinoties ar tūrisma aģentūru “Ap Sauli” . 18.jūnijā izbraukšana Liepājā no viesnīcas “Līva”, Rīgā no t/n ORIGO. Rezervē sev vietu zvanot – 20339955.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties visās Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās, kā arī www.bilesuparadize.lv   .Biļešu cena iepriekšpārdošanā – 10 eiro, festivāla norises dienā – 15 eiro.

Festivāla zonā tiek nodrošināta apsargāta automašīnu stāvvieta un telšu pilsētiņa.

Papildus samaksa paredzēta automašīnas novietošanai stāvvietā – 2 eiro (1 automobilis neatkarīgi no pasažieru skaita). 

Uz tikšanos 18.jūnijā festivālā VIRGAfest Virgā!

 

Informāciju sagatavoja

Projekta vadītāja: Eva Ilze Jankovska

Tel:29927575

e-pasts: eva.ilze.jankovska@gmail.com