Alt
06.01.2020

Vispopulārākā dziesma “Latvijas Radio 2” ēterā 2019.gadā – Raimonda Paula un Guntara Rača dziesma “Es šonakt sēdēšu uz jumta”. Izpilda Andris Bērziņš un "Radio Trio".

“Latvijas Radio 2”, kas joprojām ir visklausītākā radiostacija Latvijā, apkopojusi un publicējusi savu 2019. gadā visspēlētāko dziesmu sarakstu. Saraksta virsotnē ir Maestro Raimonda Paula un Guntara Rača kopdarbs “Es šonakt sēdēšu uz jumta”, dziedošā aktiera Andra Bērziņa, un meiteņu vokālā ansambļa “Radio trio” izpildījumā. Izdevējs “Izdevniecība MicRec”.

Lieliski panākumi ir arī grupai “Saldās sejas”, kas gada Top 10 iekļuvusi ar divām dziesmām – Tomasa Kleina, Jāņa Narkevica Jr. un Guntara Rača kopdarbu “Mīlestība ir” #5 vietā, kā arī ar Raimonda Paula un Gata Zotova dziesmu “Koks ar diviem galiem”, kas ierindojusies #6 pozīcijā. Liels prieks, ka #7 ir Ivo Fomina un Guntara Rača kopīgi sarakstītā dziesma “Cilvēks”.  Arī visu šo dziesmu izdevējs ir “Izdevniecība MicRec”.

Dziesmas “Koks ar diviem galiem” un “Cilvēks” vēl turpinās cīņu arī par dziesmu aptaujas “Muzikālā banka” godalgām, ja vien izturēs pirmo finālbalsojuma atlasi.

Savus favorītus vari atbalstīt šeit:

Saldās sejas "Koks ar diviem galiem"

https://latvijasradio.lsm.lv/lv/lr2/raidijumi/muzikala-banka/dziesma/?s=624

Ivo Fomins "Cilvēks"

https://latvijasradio.lsm.lv/lv/lr2/raidijumi/muzikala-banka/dziesma/?s=610

Saistītie mākslinieki