Alt
13.02.2017

28.februārī Dailes teātrī jau 21.reizi notiks Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons ceremonija, kur svinīgā atmosfērā tiks apbalvoti spožākie un labākie 2016.gada mūzikas ieraksti. Šogad Zelta Mikrofons otro reizi sadarbībā ar ģenerālsponsoru SMScredit.lv piedāvā piedalīties prognožu spēlē un saņemt vērtīgu balvu – Samsung 4K Smart TV televizoru.

Līdz pat uzvarētāju paziņošanai 28.februārī ikvienam ir iespēja apmeklēt SMScredit.lv mājaslapu www.smscredit.lv/zeltamikrofons un izteikt savu prognozi par Zelta Mikrofona balvas ieguvēju kategorijā “Labākā dziesma”. Šogad uz balvu pretendē (alfabētiskā secībā):

Beyond Velvet Skin – Linda Leen
Debesis iekrita Tevī – Prāta Vētra un Musiqq
Heartbeat – Justs
Intoxicated – DAGAMBA un Ralfs Eilands
Miglas rīts – Intars Busulis

Prognozēt uzvarētāju iespējams līdz pat balvas saņēmēja paziņošanas brīdim – 28.februāra plkst. 22:00, kad paredzēta kategorijas “Labākā dziesma” balvas pasniegšana Dailes teātrī.

Starp pareizo atbilžu sniedzējiem tiks izlozēts viens laimīgais, kurš savā īpašumā iegūs SMScredit.lv sarūpēto balvu. “Mēs esam priecīgi atbalstīt tik vērienīgu mūzikas pasākumu, kā arī godināt labākos no labākajiem māksliniekiem. Prognožu spēle pamazām kļūst par labu tradīciju mūzikas cienītāju vidū. Tas ir lielisks veids, kā plašāka sabiedrība var izteikt savu viedokli par to, kura mūziķa veikums šajā gadā ir pelnījis saņemt augstāko novērtējumu,” stāsta 4finance Mārketinga daļas vadītājs Harijs Poikāns.

Krāšņo ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, žūrijas pārstāvji un atbalstītāji, savukārt, ikviens mūzikas mīļotājs un prognožu spēles dalībnieks varēs ceremoniju vērot translācijā kanālā LNT un Kanālā 2, kā arī tiešraidē portālos skaties.lv un tvplay.lv.

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Pleša
Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons 2017