Alt
08.03.2016

Jau pēc nedēļas, 15. martā, Latvijas Nacionālajā operā 20. reizi izskanēs Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” un svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti labākie 2015. gada mūzikas ieraksti 18 kategorijās un pasniegtas 2 īpašās balvas. Šogad “Zelta Mikrofons” sadarbībā ar ģenerālsponsoru “SMScredit.lv” pirmo reizi piedāvā piedalīties prognožu spēlē un saņemt vērtīgu balvu - Samsung LED Smart TV televizoru.

No šodienas līdz pat uzvarētāju paziņošanai 15. marta svinīgajā ceremonijā ikvienam ir iespēja apmeklēt SMScredit.lv mājaslapu https://www.smscredit.lv/zeltamikrofons/ un izteikt savu prognozi par balvas ieguvēju kategorijā „Labākā dziesma”. Uz apbalvojumu pretendē :

Dieviņš – Dons

Skats no augšas - The Sound Poets

Ziemu apēst - Prāta Vētra

Pašā ielas galā – Dons

Love injected - Aminata

Prognozēt uzvarētāju var līdz pat balvas izziņošanas brīdim -  līdz 15. marta plkst. 22:00, kad ir paredzēta nominācijas “Labākā dziesma” balvas pasniegšana Latvijas Nacionālajā operā. Starp pareizo atbilžu sniedzējiem tiks izlozēts viens laimīgais, kurš savā īpašumā iegūs SMScredit.lv sarūpēto balvu.Par to, cik prognozējami vai neprognozējami ir žūrijas vērtējumi, varēs pārliecināties, skatoties pārraidi no Nacionālās Operas 21:10 kanālā „LNT” un no plkst. 19:10 tiešraidē Kanālā 2 un portālos TVPlay un Skaties.lv.

Jubilejas ceremoniju Latvijas Nacionālajā operā vadīs Andris Freidenfelds, to apmeklēs visi nominanti, žūrijas pārstāvji un atbalstītāji.

Šī gada nominantu līderi ir grupa Prāta Vētra, jo grupas mūzikas ieraksti nominēti 7 kategorijās – pop mūzikas albums, labākā dziesma, koncertieraksts, videoklips, gada albums, Alfas gada dziesma un radiohits.  Šī gada nominantu līderiem ar 6 kategorijām pievienojas spilgtā dziedātāja, šī gada debitante – Aminata. Pagājušā gada Zelta Mikrofona saņemto balvu līderis Dons šogad nominēts 5 kategorijās – pop mūzikas albums, videoklips, Alfas gada dziesma un divās kategorijās ar 2 ierakstiem katrā - labākā dziesma un radiohits.