Alt
01.08.2012

Kā zināms, tad LNT un Izklaides Kanāls 2 veidotā šova „OKartes Skatuve 2” uzvarētājs Mārtiņš Ruskis līdz ar uzvaru šovā ieguva arī galveno lomu topošajā mūziklā „Dzimuši mūzikai”, kura pirmizrādes paredzētas šī gada 1. un 2. septembrī Latvijas Nacionālajā teātrī.

Tagad, uzsākot pirmos mēģinājumus, Mārtiņš klausītāju vērtējumam nodod jaunu, speciāli mūziklam rakstītu Ainara Virgas un Guntara Rača dziesmu „Mēs nākam no rītdienas”, kas ierakstīta kopā ar mūzikla dalībnieku kori un tiks izpildīta arī mūzikla noslēgumā.

Zināms arī dalībnieku saraksts, kā arī visa radošā grupa, kas visu augustu intensīvi gatavos jauno izrādi. Lūk arī visu mūziklu dalībnieku vārdi, kuri izrādē spēlēs paši sevi:

Mārtiņš Ruskis, Antra Stafecka, Marta Ritova, Buks, Oskars Deigelis, Kašers, Kristaps Pujāts, Madry, Anete Volmane, Kristīne Šomase, Sabīne Berezina, Raitis Beķeris, Toms Bokums un Anita Intaite. Svarīgas lomas ir iedalītas arī OKartes masku tēliem Noa, Mia, Iks, Teo un Eror.

Mūzikla pamatā būs pašu šova dalībnieku pirmajā un otrajā sezonā radītās un izpildītās dziesmas, kā arī vairākas jaunas Raimonda Paula dziesmas, kuras dalībnieki izpildīja īpašajā Maestro radošajā vakarā.

Sižeta pamatā ir apvienības Balmii dalībnieces Līvas Pauderes rakstītais scenārijs.

Mūzikla režija ir uzticēta jaunajam un sevi apliecināt gribošajam aktierim un režisoram Andrim Bulim. Agrāk izziņotais mūzikla režisors Valdis Lūriņš iepriekš neparedzētu iemeslu dēļ bija spiests atteikties no režisora pienākumiem, bet joprojām sniedz konsultācijas topošā mūzikla radošajai grupai.

Izrādes horeogrāfija ir uzticēta džeza deju studijas „Body and Soul” un „Līgas Libertes dejas teātra” vadītājai un šova „OKartes skatuve 2” horeogrāfei Līgai Libertei, kura tikko kā ar svaigām idejām mantojumā atgriezusies no studijām ASV. Dejotāji no deju studijas Pro-X, Most Wanted.

Mūzikla scenogrāfiju veidos agrākais Latvijas Nacionālā teātra scenogrāfs Ģirts Mucenieks.

Par izrādes video grafiku rūpēsies vadošais LNT montāžas režisors Kristiāns Laķis-Lazdāns.

Bet izrādes dalībnieku tērpus veidos šova kolorītākais dalībnieks Kašers ar saviem kolēģiem noradošās apvienības Kasholela, kuram tas būs liels izaicinājums. Izrādes vizuālās grafikas un mūzikla CD albuma dizainu veido mākslinieks Guntars Ošenieks. Albums ar mūzikla dziesmām būs pieejams jau augusta vidū.

Mūziklā piedalīsies arī grupa “Lielupe” Artūra Palkeviča vadībā. Izrādē piedalīsies arī šova slepenā balstiņa Haris.

Izrādes producē kompānija „Izdevniecība MicRec” un producente Vivita Leismane. Par mūzikas atlasi un visu procesu kopumā rūpēsies šova repertuāra direktors Guntars Račs.

Jau iepriekš tika ziņots, ka pirmās divas izrādes 1. un 2. septembrī ir jau izpārdotas, tāpēc šova veidotāji izsludināja papildus izrādi 2. Septembrī plkst. 12.00, uz kuru nu jau palikušās tikai puse biļešu.

Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs un internetā: http://goo.gl/iOioM

Mp3 Doremi.lv: http://goo.gl/xbD1h

Dziesmas teksts Dziesmuteksti.lv: http://goo.gl/1pteo

Mārtiņš Ruskis un mūzikla „Dzimuši mūzikai” koris – „Mēs nākam no rītdienas”

(A.Virga/G.Račs)