Latvian Blues Band. 20 year anniversary concert (2CD)

Alt
CD 12,90 €

Nosvinot grupas „Latvian Blues Band” 20. pastāvēšanu ar jubilejas koncertiem visā Latvijā. Blūza cienītājiem ir sarūpēts vēl viens patīkams pārsteigums – grupas 20 gadu jubilejas koncertieraksts, kas sastāv no diviem CD.

Ierakstā iespējams dzirdēt gan grupas jau esošās un labi zināmās kompozīcijas jaunā aranžijā, piemēram, „Five Minutes Too Late”, gan arī jaunus un iepriekš vēl nepublicētus skaņdarbus.

Grupas pamatsastāvu veido Jānis Bukovskis (ģitāra, vadošais vokāls), Rolands Saulietis (bungas, bekvokāls), Artis Ločmelis (klavieres, Hammond B3 ērģeles, saksofons, bekvokāls), Viesturs Grapmanis (trompete, bekvokāls) un Mārcis Kalniņš (basģitāra). Šajā koncertierakstā „Latvian Blues Band” dzirdams paplašinātā sastāvā kopā ar viesmūziķiem: ģitāristu Jāni Kalniņu, saksofonistu Kristapu Lubovu un trombonisti, bekvokālisti Lauru Rozenbergu.

Klausītāji var būt droši par kvalitatīvi un profesionāli izstrādātu albumu – to ir miksējis un māsterējis Rich Breen, kurš strādājis ar tādām pasaules zvaigznēm kā The Yellowjackets, Charlie Haden, Steve Gadd, Al Jarreau, Pat Metheny, Peter Erskine, Dianne Reeves, Ivan Lins, Robben Ford, Norah Jones.

SKU:
4750329428325
Izdots: 16.10.2020
1. No more doggin'
2. Live your own life
3. Take me
4. Music of my heart
5. Evil
6. C.O.D.
7. She's the one
8. On my way
9. Jaymz
10. Are you ready
11. Let the door hit you
12. Inside out and upside down
13. 5 minutes too late
14. World is turning
15. Learning to live

Norēķinu iespējas veikalā

Populārākās Latvijas internetbankas

Norēķinu kartes