Olga Rajecka

MANA SVĒTKU DIENA

Alt
Grāmata 7,99 €

Olga Rajecka neatstāj vienaldzīgu. Pretrunīgi vērtētā, daudzu mīlētā un dažu nīstā dziedātāja šogad svin savu 50. jubileju. Vairāk nekā 30 gados „nodziedāti” ap pieciem tūkstošiem koncertu, saņemti krāšņi ziedu kalni un tikpat krāšņas nievas internetā.

Tieši tādēļ Olga vēlējās grāmatu. Nevis muzikālo biogrāfiju, bet stāstu par sevi. Skaudros, līdz šim nelielam cilvēku lokam zināmos dzīves pārdzīvojumus, Olga Rajecka uzticējusi senam draugam – dramaturgam Kārlim Anitenam, kurš dziedātājas stāstu ietērpis kriminālromānā. Šāda, maz pieredzēta biogrāfijas forma ļaus lasītājam ieraudzīt dziedātāju nevis spožās rampas gaismās, bet sveču ēnās. Tā būs iespēja pabūt ar viņu divatā un iepazīt iekšēji tik trauslās sievietes neremdināmās alkas pēc stipras ģimenes, nemitīgās bailes un cīņu ar tām, bet pāri visam – mīlestību.

Kādā vētras pārņemtā naktī dvēseliski atkailinātais dziedātājas dzīves stāsts nonāk nejauša svešinieka rīcībā. Jo tālāk risinās darbība, jo vairāk kļūst skaidrs, ka nekas šinī naktī nenotiek nejauši.

SKU:
8449504
Izdots: 26.02.2012

Norēķinu iespējas veikalā

Populārākās Latvijas internetbankas

Norēķinu kartes