MŪSU DIENA. Inas Aizgales dziesmas. Cēsu popgrupa HEY, Elīna Gluzunova un Ralfs Eilands

Alt
CD 6,50 €

Cēsu popgrupa “HEY”, atzīmējot savas darbības 25. gadskārtu, laiž klajā grupas vadītājas Inas Aizgales dziesmu albumu “Mūsu diena”. Albumu skanīgāku dara īpašo viesmākslinieku dalība, jo dziesmu ierakstos piedalās mūžam enerģiskais Ralfs Eilands un Latvijas “X Faktora” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova, kura pati savulaik bijusi šīs popgrupas dziedātāja.

Albums ir īpašs arī ar to, ka albuma bukletā atradīsiet arī visu dziesmu vārdus, bet pašam CD pievienoti arī visu 12 dziesmu instrumentālie pavadījumi. Lai katrs pats var izmēģināt spēkus šo dziesmu izpildīšanā.

SKU:
2916182
Izdots: 17.11.2020

Ina Aizgale: “Savulaik dibinot “HEY”, gribēju, lai mūsu popgrupa izceļas ar to, ka tai ir savs repertuārs, tādēļ palēnām sāku rakstīt dziesmas bērniem, jo jutu, ka izdodas un bērni bija mani labākie vērtētāji. Jaunajā albumā ,,Mūsu diena” ir apvienotas dažas sen uzrakstītas, dažas jaunas dziesmas, kuras klausītājus ved cauri dažādiem gadalaikiem, apskatot dabas skaistumu, svinot svētkus un draudzību. Ceru, ka 2021. gada 24. janvārī atkal varēsim tikties grandiozā svētku koncertā Vidzemes koncertzālē "Cēsis"!

Elīna Gluzunova: “Esmu ļoti priecīga, ka albuma "Mūsu diena" ietvaros kopā ar mazajiem "Hey" dziedoņiem varu atgriezties bērnībā un no jauna uzdrīkstēties sapņot.”

Dziesmu vārdus rakstījusi gan pati Ina Aizgale, gan arī pazīstamā dziesmu vārdu autore Inga Cipe, kā arī Dace Robule, Ulla Veilande un Kristīne Dina Bitēna. Dziesmas aranžējis un studijā ierakstījis Edmunds Vestmanis. Albuma dizainu veidojusi māksliniece Kristīne Janmere. 

1. Mūsu diena
2. Rudens diena
3. Magonītes
4. Saules zaķēniņi
5. Vinnis
6. Šodien es viena
7. Dāmītes
8. Trejdeviņi
9. Čiekuriņš
10. Minibuss
11. Dod roku, mans bērniņ
12. Laimītes
13. Mūsu diena (instrumentālais pavadījums)
14. Rudens diena (instrumentālais pavadījums)
15. Magonītes (instrumentālais pavadījums)
16. Saules zaķēniņi (instrumentālais pavadījums)
17. Vinnis (instrumentālais pavadījums)
18. Šodien es viena (instrumentālais pavadījums)
19. Dāmītes (instrumentālais pavadījums)
20. Trejdeviņi (instrumentālais pavadījums)
21. Čiekuriņš (instrumentālais pavadījums)
22. Minibuss (instrumentālais pavadījums)
23. Dod roku, mans bērniņ (instrumentālais pavadījums)
24. Laimītes (instrumentālais pavadījums)

Norēķinu iespējas veikalā

Populārākās Latvijas internetbankas

Norēķinu kartes