Alt
CD 7,49 €

Albumā ieļautas pavisam 18 komponista Gunāra Freidenfelda dziesmas ar tādu dzejnieku, kā Māra Cielēna, Imants Lasmanis, Ojārs Vācietis, Vilis Plūdonis, Uldis Auseklis, Jāzeps Osmanis un citu pazīstamu dzejnieku dzeju.

Ieraksti veikti Latvijas Radio studijā kopā ar producentu Māri Lāci. Dzeguzīti „ganīja" ansambļa ilggadēja vadītāja Daila Martinsone. Piecu dziesmu ierakstos piedalījies pazīstamais dziedātājs Andris Daņiļenko. Albumā iekļautas galvenokārt jaunas un agrāk nedzirdētas Ziemassvētku laika dziesmas. Starp tām tādas, kā „Ceļā uz Ziemassvētkiem" , „Eglīte" ,„Maršs visiem Jaungadiem" , „Svētvakarā" , „Ticība" , „Veltījums "Kaķīša dzirnavām", „Ziemassvētku laiks" un daudzas citas.

Dziesmu komponists Gunārs Freidenfelds albuma bukletā dalās ar savām pārdomām par jaunajām dziesmām un savām Ziemassvētku sajutām : „Man kopš bērna dienām visu svētku svētki ir tieši Ziemassvētki. Kā visgaidītākie, vismīļākie, visbaltākie, visģimeniskākie! Kaut toreiz tika svinēti aiz pievērtiem logu slēģiem, kaut arī eglītē konfektes vietā šūpojās papīrītī ietīts maizes kumosiņš, arī kāds no iepriekšējās dzīves saglabājies spožs nieciņš. Un kāpēc tā dāvana nevarētu būt dziesma? Kaut arī nezināma, nekad nedzirdēta. Ir taču tik interesanti noskaidrot, izzināt, kas tai spožajā iepakojumā ir paslēpts. Šajā dāvaniņā ir melodijas un vārdi. Bet pats svarīgākais - ir iespēja dāvanai pievienot savas izjūtas, savu varēšanu un gribēšanu. Un tad jau tā būs jūsu dāvana. Kādam citam. Varbūt arī tam mazajam puisēnam, kuram tagad jau sirma galva.  Būšu priecīgs, ja pieņemsiet šo dāvaniņu, un laimīgs, ja dāvināsiet to citiem!" .

 

Kods:
2914952
Izdots: 24.10.2012
1. Ceļā uz Ziemassvētkiem
2. Dzeguzīte & Andris Daņiļenko - Ciemā
3. Dzeguzīte & Andris Daņiļenko - Dziesmiņa par rūķiem
4. Eglīte
5. Eglītes sapnis
6. Kad gaida
7. Dzeguzīte & Andris Daņiļenko - Maršs visiem Jaungadiem
8. Mīkla
9. Peļu Jaunais gads
10. Piparkūku pipari (2010)
11. Rūķītis
12. Dzeguzīte & Andris Daņiļenko - Svētvakarā
13. Dzeguzīte & Andris Daņiļenko - Ticība
14. Veltījums „Kaķīša dzirnavām”
15. Ziemas miegs
16. Ziemassvētki (2010)
17. Ziemassvētku laiks
18. Ziemassvētku vakars

Norēķinu iespējas veikalā

Populārākās Latvijas internetbankas

Norēķinu kartes